Укр Рус
Search
Generic filters

Фінансування

По кожному окремому проекту ми готові запропонувати вам фінансові рішення, які допоможуть прискорити покупку і запустити техніку в роботу в найкоротші терміни. Наші рішення по оренді, лізингу або роздрібного фінансування розробляються з урахуванням потреб кожного клієнта і стратегічно спрямовані на досягнення найкращих результатів в їх бізнесі.

Співпраця з основними лізинговими компаніями на території України дозволяє нам вибрати найбільш оптимальний варіант для кожного клієнта, як по процентній ставці, так і за іншими умовами кредитування. З нашого боку ми готові надати всеосяжну підтримку в питаннях надання фінансування.

Лізинг

ОТП-Лізинг

Програма фінансування від ТОВ «ОТП-Лізинг» поширюється на покупку будівельної і гірничо-видобувної техніки Komatsu та складське обладнання Toyota

Умови уточнюйте у нашого торгового представника.

Надіслати заявку

Креді Агріколь Банк

Програма фінансового лізингу від «Креді Агріколь Банк» на обладнання Komatsu та Toyota. Credit Agricole долучився до програми підтримки малого та середнього бізнесу «Кредитна лінія EU4Business-EBRD», яка передбачає отримання фінансування в Credit Agricole та до 10% кешбеку (гранту). Умови уточнюйте у нашого торгового представника.

Надіслати заявку

ПриватБанк

Інформацію щодо прорахунку умов лізингу в «ПриватБанк» по вашому проекту можете запитати у нашого торгового представника, або заповнити онлайн заявку на сайті «ПриватБанк».

Посилання для швидкої заявки на лізинг на сайті «ПриватБанк»

Надіслати заявку

Проектне фінансування

Кредити для поставок товарів та послуг з зарубіжних країн під страхове покриття ЕКА

Для особливо великих контрактів, у співпраці з Укрексім Банк, ми пропонуємо використовувати фінансування покупки товарів і послуг з зарубіжних країн під страховку експортно-кредитних агентств. Така схема дозволяє кредитування під більш низькі відсотки і на більш тривалий термін, ніж традиційні фінансові інструменти всередині України.

Надіслати заявку

Другий проект розвитку експорту зі Світовим банком

Альтернативою кредитування під гарантії ЕКА є Другий проект розвитку експорту, спільно зі Світовим Банком, який дозволяє під міжнародні гарантії залучати дешеве і довгострокове фінансування для компаній-експортерів.

Надіслати заявку

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×