Укр Рус
Search
Generic filters

Фінансування

По кожному окремому проекту ми готові запропонувати вам фінансові рішення, які допоможуть прискорити покупку і запустити техніку в роботу в найкоротші терміни. Наші рішення по оренді, лізингу або роздрібного фінансування розробляються з урахуванням потреб кожного клієнта і стратегічно спрямовані на досягнення найкращих результатів в їх бізнесі.

Співпраця з основними лізинговими компаніями на території України дозволяє нам вибрати найбільш оптимальний варіант для кожного клієнта, як по процентній ставці, так і за іншими умовами кредитування. З нашого боку ми готові надати всеосяжну підтримку в питаннях надання фінансування.

Лізинг

ОТП-Лізинг

Програма фінансування від ТОВ «ОТП-Лізинг» поширюється на покупку будівельної і гірничо-видобувної техніки Komatsu та догляд за обладнанням Toyota.

Умови уточнюйте у нашого торгового представника.

Надіслати заявку

Креді Агріколь Банк

Програма фінансового лізингу від «Креді Агріколь Банк» діє тільки при покупці складського обладнання Toyota.

Умови уточнюйте у нашого торгового представника.

Надіслати заявку

ПриватБанк

Інформацію щодо прорахунку умов лізингу в «ПриватБанк» по вашому проекту можете запитати у нашого торгового представника, або заповнити онлайн заявку на сайті «ПриватБанк».

Посилання для швидкої заявки на лізинг на сайті «ПриватБанк»

Надіслати заявку

Проектне фінансування

Кредити для поставок товарів та послуг з зарубіжних країн під страхове покриття ЕКА

Для особливо великих контрактів, у співпраці з Укрексім Банк, ми пропонуємо використовувати фінансування покупки товарів і послуг з зарубіжних країн під страховку експортно-кредитних агентств. Така схема дозволяє кредитування під більш низькі відсотки і на більш тривалий термін, ніж традиційні фінансові інструменти всередині України.

Надіслати заявку

Другий проект розвитку експорту зі Світовим банком

Альтернативою кредитування під гарантії ЕКА є Другий проект розвитку експорту, спільно зі Світовим Банком, який дозволяє під міжнародні гарантії залучати дешеве і довгострокове фінансування для компаній-експортерів.

Надіслати заявку

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×