Укр Рус
Search
Generic filters

5 Лайфхаків, як поліпшити працездатність операторів навантажувачів

У будь-якому бізнесі керівники прагнуть поліпшити свою ефективність і скоротити витрати. Оптимізуючи рух товарів, максимізуючи використання простору, інвестуючи в нові технології і так далі. Це все позитивно впливає на експлуатаційні витрати. Гарна ідея також приділяти увагу роботі оператора навантажувача, тому що цей аспект не менш важливий при роботі над підвищенням продуктивності. Коректна робота оператора – важлива. Існує безліч факторів, які можуть вплинути на стан водія і зробити його менш ефективним. Тому, проактивний фокус на ергономіці може допомогти уникнути падіння продуктивності.

Що таке ергономіка?

При роботі люди зазвичай прагнуть прийняти зручну для себе позу, щоб все було в досяжності руки. Але ергономіка – це набагато більше, ніж просто поза. Ергономіка дозволяє створювати робочі місця. І робити це правильно, безпечно, з комфортом і з точністю. Такий підхід скорочує напруга, прибирає дискомфорт, полегшує робочий процес, приводячи до більшої ефективності.

Здоров’я і робоче оточення безсумнівно пов’язані. Недавнє дослідження показало, що у операторів навантажувача прістутсвует підвищений ризик пошкодження шийного і плечового відділу. А саме: 49% операторів відчувають болю в шиї і 63% – біль у плечах. Тому дуже важливо поліпшувати робочі місця і робити їх більш ергономічними.

(* Джерело: журнал Occupational and Environmental Medicine, Великобританія)

Щоб оператори були продуктивними, необхідно сприяти підвищенню їх рівня комфорту і не допускати стомлюваності. Щасливий працівник – продуктивний працівник.

  1. Регулюйте висоту сходинки на вході

Оператору доводиться постійно входити і виходити з навантажувача, особливо при інтенсивному потоці. Тому, чим вище сходинка, тим швидше він буде втомлюватися протягом дня. Звичайно в майбутньому подібна проблема буде усунена за допомогою віддаленого управління і оператор зможе управляти навантажувачів, не піднімаючись до будинку.

  1. Скорочуйте необхідність ручного пересування вантажів

Ручне переміщення вантажів тягне за собою зайву напругу співробітників і може вплинути на їхнє здоров’я і присутність на роботі. Рекомендуємо використовувати тягачі. Вони легкі у використанні і досить маневрені.

  1. Створюйте комфортне та пристосовується робоче місце

Оператори навантажувача більшу частину робочого часу проводять в кабіні. Тому, гарне простір, яке може бути налаштоване під їх переваги, полегшить їм щоденну роботу. Особливо при роботі на висоті піддаються навантаженні шия і плечі. Кабіна, яка нахиляється під час підйому вантажу допоможе оператору бути більш сфокусованим і продуктивним.

  1. При можливості працюйте на рівні висоти столу

При роботі з вантажами їх краще піднімати на висоту столу, щоб оператору було зручно з ними працювати, зберігаючи рівну поставу. Фотодіод, який реагує на верхню точку вантажу зробить цей процес простіше, регулюючи автоматично рівень висоти вил в залежності від зменшення \ збільшення висоти завантаженого.

  1. Переконайтеся в безпеки при роботі на вулиці

Робочі умови на вулиці можуть бути ускладнені погодними умовами, такими, як дощ, сніг, вітер або сонце. Піклуючись про здоров’я і продуктивності необхідна правильна захист. Залежно від умов роботи: вітрозахисні екрани, очисники скла, двері (брезент або метал), обігрівачі тощо можуть стати в нагоді в вашому навантажувачі, щоб зробити роботу на ньому безпечніше.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×