Укр Рус
Search
Generic filters

Komatsu і глобальне потепління

Компанія Komatsu Ltd. була внесена в список лідерів (Список «А»), які вносять вклад в боротьбу з глобальним потеплінням.

Щороку тисячі компаній надають свої дані про вплив своєї діяльності на навколишнє середовище в організацію CPD для проведення незалежного аудиту. У 2018-му році дані у компаній замовляли інвестиційні компанії з капіталом близько 87 трильйонів доларів США (650 компаній) і основні закупівельні організації з купівельною спроможністю в розмірі 3.3 трильйона доларів США (115 організацій). Компанії заробляють очки від «А» до «D» за такі показники як: боротьба з глобальним потеплінням, скорочення вирубки лісу і турбота про водної безпеки.

Компанія Komatsu безсумнівно ставить турботу про навколишнє середовище в пріоритет. У своєму середньомасштабні плані з розвитку, який стартував в квітні 2016- го року, компанія визначила ESG (Екологія. Соціальна відповідальність. Управління) одним з основних напрямків і впровадила вже чимало активностей.

Зокрема, компанія Komatsu просуває свій проект SMARTCONSTRUCTION, розроблений для створення будівельних робочих майданчиків майбутнього. Використовуються спеціальні механізми управління машинами і системи IoT (Internet of Things – Інтернет речей), які скорочують викид CO2 в атмосферу протягом усього робочого циклу устаткування. Компанія також докладає зусиль, щоб досягти максимальної економії енергії на виробничих майданчиках на основі бездротових технологій IoT. Що займає лідируюче положення в галузі промисловості, компанія Komatsu спрямовує свої зусилля на створення суспільства, яке зацікавлене чистоту навколишнього середовища.

Пол Сімпсон, президент організації CPD: «Я висловлюю подяку всім компаніям, які учавсвовалі в аудиті CPD і потрапили до Списку« А »в цьому році. Оскільки ризики, пов’язані з навколишнім середовищем, стають все більш очевидними, ці компанії придумують рішення, використовують нові можливості ринку і успішно рухаються в напрямку самодостатньої економіки. Нам потрібно терміново підвищити кількість екологічних акцій на всіх рівнях для того, щоб відповідати цілям Паризького Угоди і Цілям в галузі сталого розвитку. Ясно, що діловий світ – істотний гравець в даному процесі і компанії зі Списку «А» якраз націлені на виконання завдань, пов’язаних з проблемами екології. »

* CDP: міжнародна некомерційна організація, яка мотивує світові компанії і органи державного управління і влади скоротити викиди газів в атмосферу, які спричиняють тепличний ефект, зберігати водні ресурси планети і захищати ліси.

Повний список компаній, які брали участь в аудиті в цьому році (з результатами) можна знайти на офіційному сайті організації: https://www.cdp.net/en/scores.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×