Укр Рус
Search
Generic filters

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019

У квітні пройшла найбільша в сфері будівельної індустрії виставка Bauma 2019, на якій був представлений електричний міні екскаватор Komatsu. Екологічно нешкідливий і зручний для людей екскаватор відкрив виставку в цьому році.

Дана модель була розроблена фахівцями по гібридному будівельного обладнання та електричних навантажувачів. Екскаватор оснащений вбудованим зарядним пристроєм, високовольтним перетворювачем і іншими функціями, які дозволяють досягти нульового рівня викидів в навколишнє середовище і істотно скоротити шум при експлуатації. Компанія Komatsu очікує, що зона застосування даної моделі буде розширяться, включаючи можливість роботи біля лікарень, шкіл, житлових кварталів, в тунелях і всередині будівель, де підрядникам ставлять умови щодо скорочення викидів і встановлюють обмеження за рівнем шуму.

У новому міні екскаваторі встановлена ​​дуже легка в обслуговуванні батарея, яка також використовується в популярних моделях електричних навантажувачів Komatsu серії FE. Повний заряд батареї дає можливість працювати від двох до шести годин (тривалість роботи залежить від умов робочого майданчика і навичок оператора). Заряджається дуже швидко, наприклад, під час обідньої перерви, що дозволяє збільшити кількість корисного робочого часу. У кабіні оператора є монітор, на якому відображається поточний рівень заряду і рівень споживання енергії. Також є можливість дистанційного моніторингу за допомогою системи KOMTRAX.

Оскільки всі високовольтні компоненти встановлені в задній частині екскаватора, у оператора немає необхідності чіпати їх при щоденній перевірці обладнання перед роботою, що дуже зручно з точки зору безпеки та легкості експлуатації.

Компанія Komatsu вже тестує дану модель на деяких майданчиках клієнтів.

Основні характеристики:

  • Місткість ковша – 0,09 м³
  • Розміри: довжина – 4,950 мм; ширина – 1,740 мм; висота – 2,570 мм
  • Радіус повороту стріли – 1,420 мм
  • Вага – 4,730 кг
  • Потужність двигуна – 18.2 кВт
  • Ємність батареї – 36 кВт / год

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×