Укр Рус
Search
Generic filters

Шість способів, як перевірити чи підходить вам тягач

Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають природною частиною купівельної поведінки, що пов’язане з необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно стикаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Проекти щодо підвищення ефективності зазвичай пов’язані зі збільшенням обсягу виробництва, що призводить до переміщення більшої кількості матеріалів і продукції. Це впливає на загальний виробничий потік, процедури комплектації і навіть логістику вантажів в аеропорту. Збільшити пропускну здатність зі збереженням безпеки можна шляхом перегляду стратегії вантажно-розвантажувальних робіт.

Одним з варіантів переміщення матеріалів служить відмова від вилочного навантажувача і перехід на використання вантажних візків з тягачем.

Електрокар з паллетамі для переміщення товарів на складі

Раціональне виробництво вимагає, щоб всі необхідні матеріали були присутні в точці виробничого процесу. При цьому не повинно бути нічого зайвого, а все необхідне зобов’язане доставлятися якомога оперативніше. У сфері електронної комерції під час сортування товару та збору замовлення для клієнтів також необхідні ефективні рішення для переміщення товарів.

Буксирувальний тягач служить хорошою альтернативою традиційним вилковим навантажувачів для обробки окремих предметів. Вони безпечні, прості в маневруванні і ідеально підходять для перевезення піддонів і збору окремих предметів.

Що робити, якщо потрібно перемістити кілька вантажів одночасно?

Складської тягач з причепами забезпечує можливість вибору декількох груп товарів для різних виробничих процесів або замовлень. Існує велика різноманітність вантажного транспорту, який ви можете вибрати, щоб зібрати буксирний поїзд. Таким чином, можна працювати з вантажем різних габаритів, завантажувати з одного або обох сторін, переміщати товари за допомогою піддонів для ефективного використання робочої сили і завдань з максимальною економією часу.

Що потрібно для економного виробництва?

Ідея роботи на тягачі полягає в поповненні матеріалу в міру його використання, а не в зберіганні надлишкового матеріалу на виробничій ділянці. Тягові машини можуть використовуватися для періодичного курсування по виробництву, або ж по безперервному маршруту із зупинками в призначених точках, які або залишають вантаж на піддоні, або ж забирають його на причепі.

Переваги:

  • Тягачі підтримують ефективний потік;
  • Менше людей потрібно для перевезення тієї ж кількості товарів;
  • Меншу кількість обладнання економить місце і допомагає забезпечити безпеку (менша кількість інцидентів, менший ризик виникнення незручних, вузьких проходів);
  • Гнучкість перевезень;
  • Підвищення рівня раціональності процесів.

Клієнти хочуть швидко отримувати свої замовлення?

Можливість реалізовувати свою продукцію через інтернет дозволила збільшити продажі, що, однак, викликало необхідність підвищити швидкість доставки. Збір замовлень повинен проводитися швидко і легко. Спеціальні рішення для візків з регульованими відсіками для ящиків або незакріплених предметів полегшують сортування замовлень при комплектації.

Тягачі можуть також використовуватися для поповнення запасів, оскільки вони забезпечують гнучкість при транспортуванні великої кількості великих і / або дрібних предметів в різні точки призначення.

Дбаєте про комфорт і безпеку оператора?

При роботі оператори мають жодних перешкод, наприклад, з сидіння тягача без погіршення видимості через щогли. На відміну від навантажувача, тягачі везуть вантаж позаду і рухаються тільки вперед, тоді як першим часто потрібно задній хід, що обмежує видимість в процесі.

Хороша видимість особливо необхідна в жвавих місцях, наприклад, в аеропортах. Крім того, сидячі буксирні тягачі пропонують операторам зручне робоче простір під час поїздки на далекі відстані при будь-яких погодних умовах.

Перехід до тягового обладнання зіграє на користь роботі вашої компанії. Перед заміною транспорту важливо провести серед співробітників докладний інструктаж і навчання.

Ви розглядаєте автоматизацію на своєму складі?

Автоматизація оптимізує потік товарів, зводячи до мінімуму витрати часу і фінансів. Робочі звільняють час для обробки більш складних завдань замість повторюваних процесів. Автоматичні тягачі можуть взяти на себе повторювані перевезення і доставити вантаж точно і безпечно в призначений пункт.

Складської тягач з паллетамі зручний на виробництві, в аеропорту або на вокзалі, при комплектації на складі, в магазинах і в цілому за будь-якої необхідності регулярних перевезень вантажу. Він економить час і сили персоналу, роблячи процес виробництва швидше, а заодно дешевше

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×