Укр Рус
Search
Generic filters

«Сумітек Україна» запустила новий цех з виробництва шлангів

Компанія «Сумитек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. Цього разу свої двері відкрив цех з виробництва шлангів. Відзначимо, новий цех буде спеціалізуватися не тільки на виробництві шлангів, а й на ремонті редукторів.

Під час офіційного відкриття, червону стрічку урочисто перерізали директор ДП «Сумитек Україна» Олександр Щербаков, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов, заступник директора з виробництва ПО гірничо-транспортного комплексу ВАТ «Полтавський ГЗК» Кріс Соціо Метью і президент «Сумитек Інтернешнл »Містер Шіраторі-сан.

Нове приміщення відвідали представники «Полтавський ГЗК», «Єристівський ГЗК», «Північний ГЗК», «Інгулецький ГЗК» і Метінвест Холдинг. Також на новий цех приїхали подивитися гості з компаній «Сумітек Інтернешнл», «Комацу Німеччина», «Комацу Америка» і «Комацу Європа». Клієнти «Сумітек Україна» змогли не тільки познайомитися з новим цехом, але і дізнатися більше про системи неруйнівного контролю та автоматизації техніки.

В рамках офіційної програми було продемонстровано роботу системи підйому важкої техніки і тестового стенда для випробування шлангів.

Тестовий стенд для випробування перевірив працездатність шланга під подвійним робочим тиском. Дослідним шляхом стенд показав, що шланг виконаний з якісного матеріалу. А ось під час досить незвичайного випробування системи підйому важкої техніки, обладнання синхронно наливають віскі, що безсумнівно справило враження на гостей заходу.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×