Укр Рус
Search
Generic filters

Toyota Industries в списку «А» рейтингу * CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена в список лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний внесок в це досягнення.

Однією з ініціатив TMHE, яка допомогла досягти мета щодо скорочення викид CO2, полягала в установці сонячних панелей на дахах заводу в Італії і будівель TMHE в Нідерландах. Панелі підключені безпосередньо до водневим зарядним станці ям і \ або заправкам сонячною енергією для навантажувачів. Таким чином компанія показує клієнтам і партнерам, що низько вуглецеві технології не тільки доступні, але і прийнятні за ціною для тих, хто планує вводити подібні інновації.

“Весь наш внесок в турботу про навколишнє середовище служить двом цілям. З одного боку, ми діємо з позиції соціально-відповідальної компанії, яка прагне скоротити викиди забруднюючих речовин до нуля до 2050 року. З іншого боку, ми ставимо себе на місце наших клієнтів з подібними прагненнями. і таким чином ми кидаємо собі ж виклик розвивати наші технології і відповідати очікуванням наших замовників в майбутньому. » – каже директор екологічно раціональному розвитку TMHE.

У березні 2016 року група Toyota Industries сформулювала ініціативу «Ідеальний стан в 2050» і на її підставі затвердила список активностей на п’ять років (з 2016 по 2020 рік) в рамках «Шостого плану дій в області навколишнього середовища», який зараз знаходиться в процесі впровадження .

В даний план входять такі активності:

1. Зниження викиду CO2 на 10% до 2021 року (у порівнянні з 2006)

2. Зниження базового елементу CO2 у викидах на 26% до 2021 року (у порівнянні з 2006)

3. Визначення та скорочення ризиків, пов’язаних з водним ресурсом на кожній виробничій площадці.

Оскільки компанія Toyota Industries Corporation вважає ситуацію з навколишнім середовищем питанням першочергової ваги, то в майбутньому так і планує продовжувати вносити свій вклад у вирішення проблем глобального потепління і піклуватися про охорону та раціональне використання водних ресурсів. Більш того, завдяки глобальній екологічній діяльності компанія буде сприяти реалізації сталого суспільства.

* CDP: міжнародна некомерційна організація, яка мотивує світові компанії і органи державного управління і влади скоротити викиди газів в атмосферу, які спричиняють тепличний ефект, зберігати водні ресурси планети і захищати ліси.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×