Укр Рус
Search
Generic filters

Три можливих причини перегріву навантажувача

Три можливих причини перегріву навантажувача

Зміст парку вантажної техніки завдання досить об’ємна. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це працює чи ваше обладнання на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного росту ваших операційних витрат і незапланованих витрат на дорогий ремонт.

Так що ж робити, якщо ви дотримуєтеся всіх правил коректного змісту техніки, але вона все-одно перегрівається? Ось кілька нюансів, на які варто звернути увагу:

Обслуговування

Те, на що варто звернути увагу в першу чергу і те, що найлегше виправити: чи проводяться всі операції з обслуговування коректно? Низький рівень антифризу або знос трубопроводу можуть бути причиною перегріву. Якщо ваш технічний фахівець невчасно змінює запчастини, то, наприклад, забитий фільтр може послужити причиною того, що ваш навантажувач буде задихатися від брудного повітря. Зношені вентилятори і пошкоджені радіатори теж сприяють високій робочій температурі обладнання.

Довкілля

Які умови, в яких працює техніка? Надмірна пил, бруд, важкі умови вимагають додаткових функцій вашого обладнання і можуть привести до більш частих ремонтів. Температура навколишнього повітря може бути причиною перегріву. Наприклад, якщо експлуатація проводиться на вулиці в літній період. Так само, як і вашим працівникам, так і вашому обладнанню потрібні перерви і достатню кількість рідини. Якщо ваш навантажувач перегрівається, працюючи усередині приміщення, то необхідно провести аналіз приміщення, щоб знайти причини. Пільний стать? Валяються чи на підлозі залишки паперу, пакувального матеріалу або інших відходів, забиваючи фільтри обладнання? Як тільки ви провели подібний аналіз, ви можете оптимізувати ваше приміщення так, щоб уникнути поломок вашої техніки.

Експлуатація

Якщо ви з’ясували, що причини перегріву не в навколишньому середовищі і не в сервісному обслуговуванні, то тоді вам необхідно перевірити як ви експлуатуєте техніку. Якщо ви перевантажуєте навантажувач вагами, які не відповідають його максимальної навантажувальної можливості, то це безумовно може привести до перегріву і пошкоджень системи. Водіння на максимальній швидкості так само сприяє високих температур.

Як тільки ви з’ясуєте в чому причина перегріву, спробуйте зрозуміти чому вона виникає. Можливо ви очікували більшого від тієї моделі навантажувача, яку придбали? Або варто запланувати на найближчий час ремонт або вдосконалення покриття робочої ділянки? Чи не виправляйте тільки наслідки, а виключайте першопричину, щоб не було повторів.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×