Укр Рус
Search
Generic filters

KVX

Про бренд

KVX є провідним в Норвегії і динамічно розвивається на міжнародних ринках виробником G.E.T. (Землерийні та ріжучі інструменти та комплектуючі). Широкий асортимент продукції, надійна підтримка заводу, гнучкі інженерні ресурси, унікальні та неперевершені рішення, комплектуючі високої якості.

Система KVX розроблялася понад 130 років і продовжать технічно розвиватися в тісній співпраці з гірничодобувними компаніями і розташованими по всьому світу кар’єрами і шахтами. Продукція KVX отримала всесвітнє визнання за свої високо-зносостійкі системи різальних крайок і коронок для ковшів екскаваторів, і навантажувачів, де в якості кріплення зубів / коронок використовується 1-болтова система фіксації.

Останнім часом KVX розширила ряд своєї продукції за рахунок серії ковшів і супутніх компонентів до екскаваторів і колісним навантажувачів, що користуються значною популярністю в першу чергу у закордонних покупців.

Крім роботи в гірничодобувній, кар’єрної, шахтної та будівельної галузі, компанія також пропонує покупцям застосувати свою продукцію і в інших промислових сферах.

KVX входить в концерн Komatsu, є всесвітньо відомим виробником гірничодобувної, кар’єрної і будівельної техніки.

Переваги системи KVX:

  • Видаляє всі типові проблеми, пов’язані з процесами зварювання, таким чином знижує витрати на обслуговування і ризик.
  • Знижує загальну товщину системи ріжучої кромки, що дає вам краще проникнення ковша в грунт і помітно більшу: продуктивність праці, ефективність використання палива, термін служби шин, трансмісії і життєдіяльності орудованія.
  • Майже не вимагає сервісу і техобслуговування, таким чином, скорочує час простою і витрати на робочу силу. Надає довші безупинні інтервали.
  • Дає високу надійність і передбачуваність кожен раз, коли ви міняєте комплектуючі.
  • Дозволяє повторно використовувати у виробництві витратні матеріали від коронок і ножів.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×