Укр Рус
Search
Generic filters

Контроль і автоматизація

Телеметрія – система віддаленого моніторингу KOMTRAX

Безрозбірна діагностика – аналіз мастил KOWA

Телематика – автоматичні і напівавтоматичні автономні системи управління землерийними роботами

Останнім часом послуги контролю і автоматизації виробничого процесу у компанії ДП «Сумітек Україна» стають все більш популярними. Це обумовлено цілою низкою чинників, серед яких варто виділити можливість оптимізувати роботу практично будь-якого підприємства. Подібні зміни завжди сприятливо позначаються на збільшенні прибутковості і зменшенні трудовитрат. Перш ніж досягти цього, варто звернути увагу на ті рішення, які пропонують наші фахівці клієнтам.

Телеметрія – система віддаленого моніторингу KOMTRAX

Дана технологія являє собою дійсно надійний і ефективний інструмент управління автомобільним парком спецтехніки. Перш ніж скористатися такою можливістю, необхідно звернути увагу на основні функції такої системи. Серед них фахівці нашої компанії виділяють такі:

 1. Час роботи машини. Таким чином можна відстежувати періоди її найбільшої активності і практично повної незатребуваності пристрої на тому чи іншому підприємстві.
 2. Продуктивність машини. Для цього відбувається порівняння тривалості експлуатації транспортного засобу з об’ємом здійсненої з її допомогою роботи.
 3. Витрата палива. Завдяки цим даним можна проаналізувати витрати, які потрібно буде в подальшому передбачити на виконання певного типу робіт.
 4. Рекомендації з енергозбереження. Вони розробляються на підставі аналізу великої кількості отриманих даних, що дозволяють виявити ті моменти, які можна виправити, знизивши таким чином витрата палива і витрати електрики.
 5. Місцезнаходження машин. Технологія здійснює контроль за точним знаходженням об’єкту на підприємстві або ж районі видобутку корисних копалин.
 6. Пересування машини. Дані про це сприяють розробці найбільш раціональних маршрутів, що дозволяють економити паливо під час експлуатації спецтехніки.
 7. Несанкціоноване використання. Таким чином можна усунути порушення працівниками підприємства їх посадових обов’язків і внутрішніх правил компанії.
 8. Зона роботи. Вона визначається, перш за все, на підставі даних про пересування транспортного засобу. При цьому геолокація є дуже точною.

Таким чином, система віддаленого моніторингу KOMTRAX – це сучасна вельми корисна технологія, яка з кожним роком набуває все більший попит серед клієнтів ДП ​​«Сумітек Україна».

Безрозбірна діагностика – аналіз мастила KOWA

Потреба в безрозбірного діагностики спеціалізованої техніки часто виникає на багатьох підприємствах. Це обумовлено тим, що таким чином можна в значній мірі заощадити час простою будь-якої машини, тим самим дозволивши її використовувати за своїм прямим призначенням.

Аналіз мастила за допомогою сучасної технології KOWA відомий впродовж останніх 40 років. Спочатку він був поширений переважно в Північній Америці. Така діагностика транспортних засобів використовувалася компаніями, що працюють в сфері будівництва та гірничодобувної промисловості. Даний тип аналізу масла вважається одним з найбільш ефективних інструментів профілактичного обслуговування машин. З її допомогою можна виконати такі типи робіт, як:

 • визначити стан двигуна внутрішнього згоряння;
 • оцінити знос трансмісії;
 • прийняти обгрунтоване рішення, що стосується технічного обслуговування або ж ремонту транспортного засобу.

Правильний аналіз олії за допомогою сучасної технології KOWA дозволяє в значній мірі продовжити термін служби деталей машин, а також виявити незначні проблеми в роботі їх деяких вузлів до того моменту, як вони приведуть до серйозних наслідків.

Технологія Komatsu Oil & Wear Analysis дозволяє клієнтам нашої компанії точно визначати і вирішувати проблеми їх спеціалізованого устаткування. Їм надається повний спектр інформації як про змащувальному матеріалі, так і про машину в цілому. На підставі цього можна приймати найбільш виважені рішення по експлуатації та технічного обслуговування транспортних засобів.

Наші фахівці гарантують точність отриманих даних і надають замовникам послуги про їх розшифровці. Весь процес при цьому відбувається максимально оперативно – для того щоб знизити тривалість простою техніки на підприємстві. Це в свою чергу дозволяє нівелювати можливість втрати клієнтом його потенційного заробітку від експлуатації конкретного обладнання або ж всього автомобільного парку.

Телематика – автоматичні і напівавтоматичні автономні системи управління землерийними роботами

Автономність роботи пристроїв високо цінується на різних підприємствах. Це дозволяє їм виконувати основні свої функціональні призначення без потреби підключення таких типів техніки до електрики або поповнення їх запасів палива. Саме тому послуги телематики у компанії ДП «Сумітек Україна» користується популярністю. Дана послуга має на увазі використання автоматичних та напівавтоматичних автономних систем управління землерийними роботами. Які ж їх переваги? Що в підсумку отримає клієнт? Відповідь на ці питання будуть дані нижче.

До основних переваг технології телематики можна віднести такі її плюси, як:

 • оптимізація виробничого процесу;
 • зменшення кількості часу на виконання тих чи інших робіт;
 • зниження трудовитрат;
 • поліпшення ефективності співробітників підприємства;
 • зниження обсягів енергоспоживання;
 • незалежність від наявності поблизу джерел енергії і т. д.

Автоматичні і напівавтоматичні автономні системи управління землерийними роботами останнім часом стають все більш затребуваними. Це стосується і інших технологій, які ДП «Сумітек Україна» пропонує своїм клієнтам. Для отримання більш докладної інформації про всі наші інструментах необхідно скористатися зазначеними на сайті контактами: номерами телефонів або ж адресою електронної пошти.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×