Укр Рус
Search
Generic filters

Польовий сервіс

Мобільна сервісна майстерня

Мобільний зварювальний пост

Мобільна станція по відновленню шарнірних зчленувань

Пропарювальна мобільна станція

Lift Service 800 (послуги з підйому)

Польовий сервіс від компанії ДП «Сумітек Україна» – це комплекс послуг, які спрямовані на швидке поліпшення технічного стану гірничорудного обладнання та його функціональних можливостей. Всі роботи при цьому виконуються безпосередньо на об’єкті, незалежно від того, в яких умовах експлуатується спецтехніка – далеко від населених пунктів без наявності поблизу має інфраструктури, що дозволяє в найкоротші терміни доставити машину в сервісний центр. Таким чином в значній мірі зменшується тривалість простою обладнання, що в свою чергу позитивно відбивається на прибутковості підприємства, де воно використовується.

Мобільна сервісна майстерня

Процес експлуатації гірничорудного обладнання та спецтехніки – це дуже інтенсивний вид діяльності, який має на увазі виконання складних робіт в кар’єрах. Непрості умови використання пристроїв, високі навантаження і ризик виникнення позаштатних ситуацій в деяких випадках призводить до виходу з ладу ряду вузлів і агрегатів. Для відновлення їх функціонування та технічних характеристик далеко не завжди можлива швидка транспортування обладнання в сервісні центри. Замість цього клієнти нашої компанії мають можливість скористатися послугами мобільного майстерні. Вони відрізняються наступними своїми перевагами:

 • дійсно доступна вартість ремонту гірничорудного обладнання та спецтехніки;
 • наявність професійних сучасних інструментів і пристроїв, що дозволяють провести діагностику і відновлення;
 • команда досвідчених фахівців, що мають відповідні знання та навички роботи;
 • оперативне виконання поставленого завдання, швидкість чого безпосередньо залежить від її складності та обсягу;
 • використання тільки якісних запчастин, витратних матеріалів та деталей;
 • надання гарантійного терміну на виконаний спектр робіт на певний період часу.

Таким чином, мобільна сервісна майстерня здатна в короткі терміни відновити функціональність гірничорудного обладнання навіть в складних умовах його знаходження.

Мобільний зварювальний пост: функції і особливості

Основне призначення мобільного зварювального поста полягає в здійсненні огородження місць виконання зварювальних робіт на будь-яких виробничих ділянках з подальшим їх виконанням. Потреба в такому обладнанні може виникнути в наступних випадках:

 • виконання зварювання на відкритому повітрі в складних умовах навколишнього середовища;
 • необхідність оперативно з’єднати великі вельми габаритні конструкції в єдине ціле;
 • швидке відновлення технічних характеристик і функціональних можливостей деяких типів гірничорудного обладнання;
 • ремонт спеціалізованої техніки, що використовується для видобутку корисних копалин.

Мобільний зварювальний пост має захист від опадів у вигляді спеціальних навісів, відвідних воду в сторону. Крім цього, застосовуються в ньому ширми дозволяють організувати умови огородження робочої зони від сильних поривів вітру. Інструмент і все необхідне для зварювання обладнання переміщається в спеціальних тумбах, призначених для цього. Для освітлення використовуються локальні джерела світла (в разі виконання робіт в темну пору доби). Для забезпечення належного рівня безпеки обладнання додатково заземлюється.

Мобільна станція по відновленню шарнірних зчленувань

Під шарнірними зчленуваннями мається на увазі частина навантажувача, яка з’єднує між собою певні деталі за допомогою валика. Біля осі останнього може відбувається обертання деталей. У деяких випадках такі конструкції виходять з ладу, що може бути обумовлено наступними причинами:

 • знос запчастини внаслідок інтенсивного використання пристрою;
 • механічне зовнішнє пошкодження;
 • порушення правил експлуатації обладнання
 • виникнення проблем через аварій і надзвичайних ситуацій і т.д.

Мобільна станція ДП «Сумітек Україна» призначена для швидкого відновлення шарнірних зчленувань гірничорудного обладнання в польових умовах – безпосередньо на підприємстві.

Пропарювальна мобільна станція: основні переваги

Однією з популярних послуг нашої компанії є надання клієнтам технологій, призначених для здійснення промивання цистерн і ємностей в умовах підприємства – без необхідності їх транспортування до стаціонарних об’єктів.

Пропарювальна мобільна станція ДП «Сумітек Україна» відрізняється такими плюсами, як:

 • висока екологічна безпека;
 • можливість виконання промивання практично в будь-яких умовах;
 • відсутність необхідності побудови очисних споруд;
 • доступна для більшості клієнтів вартість;
 • значний діапазон робочих температур;
 • мінімальна кількість персоналу, необхідного для роботи.

Більш детальну інформацію про пропарювальної мобільної станції можна дізнатися від представників нашої компанії за вказаними на сайті номерами телефонів.

Lift Service 800 (послуги з підйому)

На підприємствах часто виникають ситуації, пов’язані з необхідністю підйому важкого устаткування і спецтехніки на некоторую висоту. Виконати їх своїми силами часто неможливо через відсутність умов для цього або ж відповідного обладнання.
Компанія ДП «Сумітек Україна» надає клієнтам можливість замовлення послуг підйому, які здійснюється за допомогою польового сервісу Lift Service 800. Для того щоб замовити наші послуги, необхідно скористатися зазначеними на сайті контактами.
Ми гарантуємо якісне виконання всіх послуг в повній відповідності з підписаним договором. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і знаходження найбільш оптимального способу вирішення поставленого завдання – важливі фактори, на які орієнтуються всі наші фахівці.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×