Укр Рус
Search
Generic filters

Відновлення та ремонт

Експлуатація абсолютно будь-якого обладнання і спецтехніки завжди пов’язана зі здійсненням на них значних навантажень. Це нерідко призводить до зношування певних запчастин або ж виходу з ладу важливих для роботи техніки вузлів. До того ж не варто забувати і про ризик виникнення тих чи інших надзвичайних ситуацій або аварій, які призводять до механічних пошкоджень ряду запчастин використовуються пристроїв. Саме тому, крім поставок гірничорудного обладнання, ДП «Сумітек Україна» займається наданням послуг по його відновленню або ремонту. Перш ніж скористатися ними, варто звернути увагу на основні переваги такого нашого сервісу.

Переваги послуг відновлення і ремонту

Відновлення та ремонт гірничорудного обладнання та спецтехніки для видобутку корисних копалин від ДП «Сумітек Україна» відрізняється такими своїми перевагами:

 • наявність професійного обладнання для діагностики і ремонту;
 • використання тільки високоякісних матеріалів і матеріалів;
 • оперативне надання допомоги відповідно до потреб замовника;
 • надання гарантії на всі виконані роботи;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 •  дійсно доступна вартість, вигідно відрізняється від цін конкурентів.

Таким чином, внаслідок всіх перерахованих вище переваг послуги ДП «Сумітек Україна» користуються значним попитом серед наших клієнтів.

Відновлення гідравлічних циліндрів

Ефективність роботи гідравлічних циліндрів безпосередньо залежить від того, наскільки ідеальною є їх форма. При виникненні будь-яких ушкоджень внутрішньої поверхні таких пристроїв обов’язково необхідно виконувати процес ремонту і відновлення.
Серед основних видів дефектів, які фахівці ДП «Сумітек Україна» усувають, варто виділити такі:

 • подряпини;
 • вибоїни;
 • механічні зовнішні пошкодження;
 • нерівності;
 • сліди корозії і т. д.

Відновлення гідравлічних циліндрів здійснюється таким чином, щоб повністю видалити пошкодження дзеркал. Усунення подряпин здійснюється тільки в тому випадку, якщо їх глибина становить не більше 7 міліметрів. Після цього наноситься відповідний металевий сплав, завдяки якому можна відновити колишні габаритні розміри вироби. Це обумовлено тим, що саме від геометрії залежить ефективність роботи циліндрів.

Виробництво шлангів

Для роботи різних видів устаткування і спецтехніки застосовуються спеціальні шланги, якими з’єднуються ті чи інші вузли таких пристроїв між собою. Як правило, мова йде про рукавах високого тиску, яким постійно доводиться стикатися зі значними навантаженнями. Перш за все це стосується випадків інтенсивного використання ТЗ.

На ДП «Сумітек Україна» налагоджений виробничий процес різного типу шлангів, які можуть бути необхідні для роботи гірничорудного обладнання та спецтехніки з видобутку корисних копалин.

Відновлення шарнірних з’єднань

Знос шарнірних з’єднань в елементах металоконструкцій, таких як стріли, рукояті, ковші, відвали і грейфери, часто пов’язано в основному з інтенсивним використанням спецтехніки і несвоєчасним проведення її технічного обслуговування. Професіонали ДП «Сумітек Україна» проводять ремонт таких важливих функціональних вузлів в стислі терміни з гарантією якості за доступною вартості. Процес може виконувати двома доступними способами, такими як:

 • розточування зношених отворів з подальшою наплавленням і расточкой по необхідним габаритними розмірами;
 • розточування зношених отворів і подальша запрессовка втулки відповідного габаритного розміру.
 • Шарнірні з’єднання відносяться до тих елементів пристроїв, які постійно зазнають значного зносу.

Це пов’язано з тим, що їм доводиться сприймати високі контактні динамічні навантаження, при цьому здійснюючи переміщення деталей тих чи інших вузлів по відношенню один до одного. Проблеми часто виникають внаслідок попадання абразиву в контактну зону між поверхнями двох запчастин.

Відновлення привалочних площин

Привалочних площині повинні мати максимально ідеальні поверхні. Саме тому ніякі механічні пошкодження на них не допускаються. Найбільш частими серед них є подряпини і вибоїни. Для їх усунення застосовуються такі методи:

 • фрезерування;
 • шліфування.

Для того щоб відновити зовнішній вигляд привалочних площин фахівці ДП «Сумітек Україна» використовують відповідне професійне обладнання. Це гарантує високу якість і надійність робіт.

Ремонт і відновлення ковша

У гірничорудній промисловості і в сфері видобутку корисних копалин досить часто використовується велика кількість спецтехніки, обладнаної ковшами. На ці пристрої постійно виявляється значне навантаження, так як їм доводиться виконувати механічну роботу, контактуючи при цьому з різноманітними сипучими матеріалами, камінням і грунтом. Саме тому з часом ковші пошкоджуються, що вимагає відновлення їх первісної геометрії. Для цього використовуєтьсятільки перевірені матеріали і деталі, які добре себе зарекомендували раннє.
Фахівці нашої компанії пропонують послуги ремонту ковшів різних типів з повним відновленням їх початкових габаритних розмірів, технічних характеристик і експлуатаційних можливостей.

Наплавлення грунтозацепов

Грунтозачепи представляють собою спеціальні пристрої, які кріпляться на колеса спецтехніки для поліпшення їх зчеплення з ґрунтом. Як правило, це потрібно при експлуатації транспортних засобів в умовах кар’єрів, на підприємствах або ж на інших типах місцевостей, де відсутня надійне дорожнє полотно.

Наплавлення планок виконується з використанням елементів, виконаних з надійного і міцного металу, здатного в значній мірі поліпшити ходові характеристики спецтехніки навіть в найскладніших умовах її експлуатації.

Для отримання більш докладної інформації про всі послуги ДП «Сумітек Україна» зверніться за допомогою до наших фахівців за вказаними на сайті номерами телефону або ж за допомогою електронної пошти.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×