Укр Рус
Search
Generic filters

Сервіс

Наша компанія «Сумітек Україна» – це один з провідних дистриб’юторів обладнання для підприємств, що працюють в сфері гірничорудної промисловості і видобутку корисних копалин. Компанія є частиною японської корпорації, яка вийшла на український ринок в 2003 році. Крім продажу машин і технологій, ДП «Сумітек Україна» займається також наданням своїм клієнтам різних видів сервісу: відновлення і ремонту, контролю і автоматизації, а також польових послуг.

Відновлення та ремонт

Стабільність роботи гірничорудного обладнання, призначеного для видобутку корисних копалин, безпосередньо впливає на прибутковість будь-якого підприємства. Саме тому всі пристрої, що використовуються на об’єктах, обов’язково періодично необхідно діагностувати, виявляючи таким чином погіршення їх технічних і експлуатаційних характеристик. На основі цього слід приймати рішення про відновлення або ж ремонті устаткування. Спектр діяльності наших фахівців має на увазі виконання цілого ряду послуг такого плану, серед яких варто виділити наступні:

 1. Відновлення гідравлічних циліндрів. За допомогою використання сучасних технологій ми видаляємо такі види ушкоджень, як подряпини, вибоїни, нерівності, сліди корозії і т.д. Цей процес здійснюється за допомогою нанесення на поверхню циліндрів спеціального сплаву з наступною її шліфуванням і поліруванням.
 2. Виробництво шлангів. Нерідко вони пошкоджуються в процесі експлуатації спецтехніки в досить складних умовах кар’єрів. Саме тому багато шланги є вельми витратними деталями транспортних засобів, які вимагають періодичної заміни.
 3. Відновлення шарнірних зчленувань. Цей процес відбувається в кілька етапів, таких як усунення що утворився еліпса, наплавка металу і чистове розточування до номінального розміру.
 4. Відновлення привалочних площин. Фрезерування поверхонь здійснюється на мінімальну глибину, здатну забезпечити усунення викривлення. Непараллельность при цьому не повинна перевищувати 0,1 мм по всій довжині площині.
 5. Ремонт і відновлення ковша. Ми володіємо всіма необхідними для цього деталями і типами обладнання. Для повернення ковша його початкових габаритних розмірів застосовуються тільки зносостійкі високоміцні сталі і наплавні матеріали.
 6. Наплавлення грунтозацепов. Це дозволяє поліпшити експлуатаційні можливості останніх, збільшивши таким чином рівень їх зчеплення з грунтової поверхнею під час роботи спецтехніки в кар’єрі.

Таким чином, крім поставок гірничорудного обладнання, компанія ДП «Сумітек Україна» надає послуги його відновлення і ремонту.

Контроль і автоматизація

У процесі контролю і автоматизації ДП «Сумітек Україна» може запропонувати своїм клієнтам такі типи рішень:

 1. Телеметрія – система віддаленого моніторингу KOMTRAX. За допомогою даної технології можна здійснювати надійне управління парком машин без особливих зусиль і фінансових витрат. Таким чином можна відстежувати такі параметри, як час роботи автомобіля, його продуктивність, витрата палива, місце розташування, особливості пересування, зону експлуатації та несанкціоноване використання. Додатково на підставі всієї зібраної інформації формується перелік рекомендацій по енергозбереженню.
 2. Безрозбірна діагностика – аналіз мастила KOWA. Завдяки цій технології за відносно короткий проміжок часу можна дізнатися про стан робочої рідини транспортного засобу. На основі зібраних даних можна приймати рішення про наявність або ж відсутність потреби її заміни.
 3. Телематика – автоматичні і напівавтоматичні автономні системи управління землерийними роботами. Вони забезпечують безпеку роботи ТС і оптимізують цей процес під конкретні умови об’єкта.

Завдяки перерахованим вище послуг можна в значній мірі скоротити процес простою спецтехніки на об’єкті і зробити її експлуатацію більш ефективною.

Польовий сервіс

Інтенсивна робота спецтехніки та різноманітного гірничорудного обладнання в деяких випадках призводить до поломок тих чи інших його пристроїв. Для відновлення початкових технічних характеристик, що вийшли з ладу вузлів необхідне виконання оперативних робіт, пов’язаних із здійсненням відновлення і ремонту. Для цього у компанії ДП «Сумітек Україна» передбачений високоякісний польовий сервіс, здатний надати клієнтам великий спектр різноманітних послуг. Це досягається завдяки наявності у нас таких сучасних інноваційних пристроїв, як:

 1. Мобільна сервісна майстерня. Вона створена для виконання технічного обслуговування спецтехніки, яка внаслідок своєї конструкції, габаритних розмірів або ж режиму роботи не має можливості прибути в сервісний центр. Нерідко це трапляється через експлуатації техніки в районах з нерозвиненою інфраструктурою або ж на значній відстані від населених пунктів.
 2. Мобільний зварювальний пост. Його основне призначення полягає в організації нестаціонарних зон зварювання, которПерші можуть бути необхідні під час здійснення поломки важливих вузлів гірничорудного обладнання в процесі виконання останніх будь-яких робіт в кар’єрі.
 3. Мобільна станція по відновленню шарнірних зчленувань. Вона дозволяє в короткі терміни виконати реставрацію вузла – навіть у важкодоступних умовах експлуатації техніки.
 4. Пропарювальна мобільна станція. Вона призначена для здійснення по екологічно чистій і безвідходної технології промивання внутрішніх поверхонь будь-яких цистерн і ємностей.

Додатково також варто звернути увагу на наявність у компанії ДП «Сумітек Україна» послуги Lift Service 800, що має на увазі виконання підйому обладнання та різноманітних пристроїв на висоту в важкодоступних умовах навколишнього середовища.

 

.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×