Укр Рус
Search
Generic filters

Відновлення гідравлічних циліндрів

Ефективність роботи гідравлічних циліндрів безпосередньо залежить від того, наскільки ідеальною є їх форма. При виникненні будь-яких ушкоджень внутрішньої поверхні таких пристроїв обов’язково необхідно виконувати процес ремонту і відновлення.

Серед основних видів дефектів, які фахівці ДП «Сумітек Україна» усувають, варто виділити такі:

  • подряпини;
  • вибоїни;
  • механічні зовнішні пошкодження;
  • нерівності;
  • сліди корозії і т. д.

Відновлення гідравлічних циліндрів здійснюється таким чином, щоб повністю видалити пошкодження дзеркал. Усунення подряпин здійснюється тільки в тому випадку, якщо їх глибина становить не більше 7 міліметрів. Після цього наноситься відповідний металевий сплав, завдяки якому можна відновити колишні габаритні розміри вироби. Це обумовлено тим, що саме від геометрії залежить ефективність роботи циліндрів.

Наші переваги:

01

Наша основна мета - скорочення витрат наших клієнтів. Саме тому ми виконуємо всі види відновлювальних ремонтів, починаючи від рихтування та закінчуючи заміною труб

02

Для техніки Komatsu, будучи сертифікованим центром, ми відновлюємо циліндри не тільки відповідно до заводських параметрами, але і робимо відновлення за схемою Reman (в ремонтні розміри, дозволені виробником)

03

Ми намагаємося зберегти якомога більше оригінальних елементів гідроциліндра так як будь-які роботи, пов'язані зі зварюванням або заміною труби гільзи або штока призводять до скорочення життєвого ресурсу циліндра і можливого утворення дефектів (такі як тріщини), які робить ці елементи не придатними до ремонту в подальшому

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×