Укр Рус
Search
Generic filters

ТОВ «Сумітек Інтернешнл»

ТОВ «Сумітек Інтернешнл» – дочірня компанія японської корпорації Sumitomo Corporation (якій належить 100% статутного капіталу «Сумітек Інтернешнл»), була зареєстрована в Росії у квітні 2001 року.

На сьогоднішній день ТОВ «Сумітек Інтернешнл» виступає офіційним дистриб’ютором японської компанії KOMATSU Ltd., виробника важкого будівельного обладнання та техніки для відкритих кар’єрних робіт; і офіційним дилером підйомно-транспортного обладнання Тоyota і BT компанії TOYOTA MATERIAL HANDLING EUROPE N.V./S.A.

ТОВ «Сумітек Інтернешнл» продовжує бізнес Sumitomo Corporation, розпочатий в 60-х роках минулого століття, тоді ще в СРСР, по поставкам в РФ екскаваторів, бульдозерів, трубоукладачів, великовантажних кар’єрних самоскидів-позашляховиків, а також вилочних авто- / електронавантажувачів і складської техніки для роботи з вантажами на складах, промислових підприємствах і вантажних комплексах.

Традиційними клієнтами є компанії, зайняті в будівництві в нафтогазовій і дорожньої сферах, а також підприємства вугільної, золоторудної і інших видобувних галузей промисловості.

Сьогодні компанія, крім штаб-квартири в Москві, представлена ​​в Росії 4-ма великими філіями в Санкт-Петербурзі, Хабаровську, Красноярську і Кемерово, а також 18-ю представництвами по всій країні.

Особлива гордість ТОВ «Сумітек Інтернешнл» – високопрофесійний дружний колектив, який є наступником корпоративної культури і принципів ведення бізнесу свого засновника – Sumitomo Corporation,

Сфера діяльності включає в себе:

01

Продаж машин і запасних частин до них, як зі складів в Росії, так і під замовлення.

02

Гарантійне і сервісне обслуговування техніки, що поставляється, а також техніки, поставленої іншими дилерами згаданих вище виробників.

03

Продаж машин і запасних частин до них, як зі складів в Росії, так і під замовлення.

04

Гарантійне і сервісне обслуговування техніки, що поставляється, а також техніки, поставленої іншими дилерами згаданих вище виробників.

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×