Укр Рус
Search
Generic filters

Сумітомо Корпорейшн

Sumitomo Corporation є однією з найбільших оптових торгових компаній в Японії. Усередині країни компанія веде свою діяльність через 26 представництв. Крім Японії Sumitomo Corporation представлена ще в 65 країнах (120 представництв).

Історія Sumitomo

1585 - 1652 рр.

Історія Групи «Сумитомо» ведеться з початку 17 століття, коли Сумитомо Масатомо (1585 - тисячу шістсот п'ятьдесят дві рр.) Відкрив в Кіото магазин продажу книг і лікарських препаратів. Пізніше він розробив «Заповіді засновника», де і була викладена його філософія ведення бізнесу. «Діловий дух Сумитомо», що підкреслює важливість цілісності і якісного управління, був спочатку заснований на заповідях Масатомо, і зіграв основну роль у формуванні духу кожної компанії в Групі «Сумитомо» протягом майже 4 століть. Спочатку основною сферою діяльності компанії був видобуток міді. Пізніше був освоєний цілий ряд інших областей, включаючи фінанси, страхування, сталеливарну промисловість і нерухомість. Зараз Група «Сумитомо» є однією з найбільших комплексних груп в Японії.

1900 р

Історія «Сумитомо Корпорейшн» ведеться з 1919 року, коли була створена компанія Осака Хокей Кайся Лтд, яка мала зайнятися меліорацією прибережної смуги Осакського затоки. У 1945 році компанія прийняла рішення зайнятися торгівлею. Її перше закордонне представництво було створено в 1950 році в Бомбеї (Індія), а на наступний рік представництво з'явилося і в Сполучених Штатах, ставши основним торговим центром Групи «Сумитомо».

1960-1970 рр.

На тлі величезного зростання і інтернаціоналізації японської економіки, підтримувана промисловістю в таких секторах, як сталеливарний і хімічний, «Сумитомо» перетворилася в інтегровану торгову компанію. Відповідно, вона диверсифікувала асортимент своєї продукції, який включив залізо і сталь, кольорові метали, і електричні і електронні товари, обладнання, сільськогосподарську та морську продукцію, хімічні препарати, продукцію текстильної промисловості, природні копалини і нерухомість. Компанія також розширила сферу своєї діяльності, включивши туди такі комплексні операції, як видобуток корисних копалин, будівництво заводів, створення спільних підприємств, фінанси і інвестиції.

З 2000 р

У 2001 році з метою підвищення ефективності роботи і обміну інформацією була проведена консолідація функцій головного управління компанії в районі Харуми, Чуо-Ку в Токіо. Компанія, спираючись на два основних «стовпи» прибутковості: торгові і господарсько-промислові операції, активно розвиває ті напрямки бізнесу, які приносять реальний внесок в зростання і розвиток регіонів, а також галузей промисловості, максимально проявляючи всі сили компанії. В "Принципах керівництва діяльності" сказано, що "наша мета - створення такої компанії, яка прагне до процвітання і реалізує задумане через розумне ведення справ". Керуючись вищесказаним, ми продовжуємо далі розвивати Групу «Сумитомо Корпорейшн».

Зв'яжіться з нами

Напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Форма зворотного зв'язку
Наші контакти

Сумітек Україна

Головний офіс. Київ

вул. Броварська, 4, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область, 08322

Інші міста
×