Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Про компанію

Про компанію ДП "Сумітек Україна"

ДП «СумітекУкраїна» – провідний дистриб’ютор обладнання та постачальник комплексних рішень для бізнесу в гірничорудній промисловості, видобуванні корисних копалин, будівництві та складській логістиці.

Компанія працює на ринку України з 2003 року, та належить до групи Сумітомо Корпорейшн (Токіо, Японія), яка є однією з найбільших торгових корпорацій світу.

Головний офіс ДП «Сумітек Україна» знаходиться у Києві. Компанія активно розвиває торгову та сервісну мережі по території України, і на сьогоднішній день має торгові та/або сервісні представництва в таких містах, як Київ, Горішні Плавні та Кривий Ріг.

ДП «Сумітек Україна» постачає на український ринок наступну продукцію:

  • гірниче, кар’єрне, будівельне та комунальне обладнання KOMATSU (Екскаватори, Бульдозери, Навантажувачі, Самоскиди, Трубоукладачі та ін.)
  • складське обладнання TOYOTA та BT (Електро- та Автонавантажувачі)
  • навісне та робоче обладнання HENSLEY

По кожному окремому проекту ми готові запропонувати вам фінансові рішення, які допоможуть прискорити покупку та запустити техніку в роботу в найкоротші строки. Наші рішення по оренді, лізингу чи роздрібному фінансуванню розробляються з урахуванням потреб кожного клієнта та стратегічно спрямовані на досягнення найкращих результатів у їх бізнесі.

Окрім постачання високоякісної техніки, компанія надає повний спектр послуг по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню техніки, ремонту, а також пропонує широку номенклатуру запчастин представлених брендів.

У співпраці з провідними виробниками та найкращими фахівцями ми прагнемо бути партнером №1 в постачанні комплексних рішень для наших клієнтів, заради чого постійно працюємо над вдосконаленням наших пропозицій товарів та послуг.