Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Про компанію

Про компанію

ТОВ «Сумітек Інтернейшнл» - дочірня компанія японської корпорації Sumitomo Corporation (якій належить 100% статутного капіталу «Сумітек Інтернейшнл»), була зареєстрована в Росії у квітні 2001 року.

На сьогоднішній день ТОВ «Сумітек Інтернейшнл» виступає офіційним дистриб'ютором японської компанії KOMATSU Ltd, виробника важкого будівельного обладнання та техніки для відкритих кар'єрних робіт, і офіційним дилером підйомно-транспортного устаткування Тоyota і BT компанії Toyota Material Handling Europe NV / SA.

ТОВ «Сумітек Інтернейшнл» продовжує бізнес Sumitomo Corporation, започаткований у 60-х роках минулого століття, тоді ще в СРСР, по поставкам в РФ екскаваторів, бульдозерів, трубоукладачів, великовантажних кар'єрних самоскидів-позашляховиків, а також вилочних авто-/електронавантажувачів і складської техніки для роботи з вантажами на складах, промислових підприємствах і вантажних комплексах.

Традиційними клієнтами компанії є підприємства, задіяні в будівництві в нафтогазовій та дорожньой сферах, а також підприємства вугільної, золоторудної та інших видобувних галузей промисловості.

Сьогодні компанія, крім штаб-квартири в Москві, представлена ​​в Росії 4-ма великими філіями в Санкт-Петербурзі, Хабаровську, Красноярську та Кемерово, а також 20-ма представництвами по всій країні. 

Сфера діяльності включає в себе:

  • продаж машин і запасних частин до них, як зі складів в Росії, так і під замовлення;
  • гарантійне та сервісне обслуговування техніки

Особлива гордістьТОВ «Сумітек Інтернейшнл» - високопрофесійний дружний колектив, який є послідовником корпоративної культури і принципів ведення бізнесу свого засновника - Sumitomo Corporation.