Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
 • Komatsu
 • Toyota

Відправна точка «Сумітомо Корпорейшн»

Відправною точкою в системі цінностей «Сумітомо Корпорейшн» є «Принципи керівництва» і «Принципи провадження діяльності Групи Сумітомо Корпорейшн».

«Принципи керівництва» створені на основі «Ділового духу Сумітомо», що є відображенням 400-річної історії Компанії, через додавання сучасної глобальної концепції, а також перегляд цього документа шляхом спрощення й систематизації.

«Принципи провадження діяльності» містять опис методів дій підприємств і працівників, необхідних для реалізації «Принципів керівництва».

«Діловий дух Сумітомо»

«Діловий дух Сумітомо» передається й зберігається в Групі Сумітомо протягом більш ніж 400 років з моменту заснування компанії. Його основна суть: «Бізнес Сумітомо будується на довірі, чесності й стабільності, компанія повинна самостійно здійснювати структурні реформи в переломні моменти епох, створюючи тим самим значущі цінності не тільки для себе, але й для суспільства в цілому», – це незмінні цінності, які не втратили своєї актуальності й у наші дні.

Корпоративна місія

«Корпоративна місія» – це впорядковані й переглянуті із сучасного погляду та з урахуванням сучасної ситуації у світі принципи «Ділового духу Сумітомо».

Фраза з «Ділового духу Сумітомо»: «Компанія націлена на створення міжнародної групи підприємств, що приносить користь суспільству і створює нові цінності, незмінно передбачаючи та випереджаючи прийдешні зміни», – точно виражає той образ компанії, якою прагне бути Сумітомо Корпорейшн.

1-й принцип керівництва «Прагнути до процвітання й реалізовувати задумане через розумне ведення справ» становить корпоративну місію Сумітомо Корпорейшн, 2-й принцип «Особливу увагу приділяти чесному й розумному управлінню компанією із повною повагою до особистості» – це етика управління Сумітомо Корпорейшн, а 3-й принцип «Удосконалювати корпоративну культуру, забезпечуючи її життєстійкість і сприйнятливість до нового» – корпоративна культура Сумітомо Корпорейшн.

«Принципи провадження діяльності» містять опис підприємств і працівників, необхідних для реалізації «Принципів керівництва».

Сумітомо Корпорейшн прагне, щоб усі співробітники Компанії поділяли ці принципи й керувалися ними в усіх видах своєї ділової активності, сприяючи, таким чином, практичному здійсненню економічних і соціальних прагнень і побажань усіх акціонерів Компанії і зацікавлених осіб.

Корпоративна місія

Цільовий корпоративний імідж

Компанія націлена на створення міжнародної групи підприємств, яка приносить користь суспільству і створює нові цінності, незмінно передбачаючи та випереджаючи прийдешні зміни.

Принципи керівництва діяльністю

«Корпоративна мета»

 • Прагнути до процвітання й реалізовувати задумане через розумне ведення справ.

«Етика управління»

 •  Особливу увагу приділяти чесному й розумному управлінню компанією із повною повагою до особистості.

«Корпоративна культура»

 • Удосконалювати корпоративну культуру, забезпечуючи її життєстійкість і сприйнятливість до нового.

Принципи провадження діяльності

 • Діяти чесно й сумлінно, дотримуючись традицій «Ділового духу Сумітомо» і «Принципів керівництва»
 • Дотримуватися законів і правил, виходячи з високих моральних принципів.
 • Забезпечувати високий рівень прозорості та відкритості.
 • Приділяти особливу увагу проблемам захисту довкілля.
 • Робити внесок у суспільство як його сумлінний член. 
 • Прагнути до командної роботи, виявляючи інтегровану корпоративну міць через активне спілкування. 
 • Ставити перед собою ясні цілі та з ентузіазмом добиватися їхнього виконання.