Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Про компанію

Історія Сумітомо

 

   

 

1600-ті роки 

Початок

 

Історія Групи «Сумітомо» ведеться з початку 17 століття, коли СУМІТОМО Масатомо (1585 – 1652 рр.) відкрив в Киото магазин продажу книг і лікарських препаратів. Пізніше він розробив «Заповіді засновника», де і була викладена його філософія ведення бізнесу. «Діловий дух Сумітомо», що підкреслює важливість цілісності і якісного управління, був спочатку заснований на заповідях Масатомо, і зіграв основну роль у формуванні духу кожної компанії в Групі «Сумітомо» на протязі майже 4 століть. Спочатку основною сферою діяльності компанії був видобуток міді. Пізніше були освоєні цілий ряд інших областей, включаючи фінанси, страхування, сталеливарну промисловість і нерухомість. Зараз Група «Сумітомо» є однією з найбільших комплексних груп в Японії.

 

Початок 1900-х років

Народження «Сумітомо Корпорейшн»

Історія «Сумітомо Корпорейшн» ведеться з 1919 року, коли була створена компанія Осака Хокко Кайся  Лтд, якою належало зайнятися меліорацією прибережної смуги Осакського затоки. У 1945 році компанія прийняла рішення зайнятися торгівлею. Її перше зарубіжне представництво було створене в 1950 році в Бомбеї (Індія), а наступного року представництво з'явилося і в Сполучених Штатах, ставши основним торгівельним центром Групи «Сумітомо».

 

1960-1970-в рр.

Перетворення на інтегровану промислово-торгівельну групу

На тлі величезного зростання і інтернаціоналізації японської економіки, підтримувана промисловістю в таких секторах, як сталеливарний і хімічний, «Сумітомо» перетворилася на інтегровану торгівельну компанію. Відповідно, вона диверсифікувала асортимент своєї продукції, який включив залізо і сталь, кольорові метали, і електричні і електронні товари, устаткування, сільськогосподарську і морську продукцію, хімічні препарати, продукцію текстильної промисловості, природні копалини і нерухомість. Компанія також розширила сферу своєї діяльності, включивши туди такі комплексні операції, як видобуток корисних копалин, будівництво заводів, створення спільних підприємств, фінанси і інвестиції.

 

З 2000-х рр. по теперішній час 

Сценарій зростання на новому етапі

У 2001 році з метою підвищення ефективності роботи і обміну інформацією була проведена консолідація функцій головного управління компанії в районі Харумі, Чуо-ку в Токіо. Компанія, спираючись на два основні «стовпи» прибутковості: торгівельні і господарсько-промислові операції, активно розвиває ті напрями бізнесу, які приносять реальний вклад в зростання і розвиток регіонів, а також областей промисловості, максимально проявляючи всі сили компанії. В «Принципах керівництва діяльності» сказано, що «наша мета - створення такої компанії, яка прагне до процвітання і реалізує задумане через розумне ведення справ». Керуючись вищесказаним, ми продовжуємо далі розвивати Групу «Сумітомо Корпорейшн».