Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
  • Komatsu
  • Toyota

Фільтри

Періодичне технічне обслуговування має найважливіше значення в забезпеченні максимального терміну служби машини. Так як умови роботи дорожньо-будівельної та гірничої техніки одні з найскладніших: вплив пилу, бруду, води. Для забезпечення нормальної роботи потрібно, що б у двигун надходили очищене від пилу повітря, очищене від опадів і домішок масло, аналогічно в паливі не повинно бути води. Тільки за цих умов ваша машина може показати максимальну ефективність.

Масляний фільтр

У двигуні багато запчастин і компонентів які, в процесі своєї роботи, потребують мастило. Якщо в масло потрапляє пил, бруд або вода, це призводить до підвищеного зносу цих вузлів. Масляний фільтр видаляє всі забруднення з оліва, що дозволяє продовжити термін служби двигуна і зберегти його нормальну роботу.

Повітряний фільтр 

При роботі впускної системи всмоктується повітря з наявними у ньому частинками і пилом, що може привезти до серйозного зносу поршневих кілець і циліндрів, зниження потужності і появи чорного вихлопного диму. Так само це призводить до підвищеної витрати масла. Для збільшення терміну служби двигуна та збереження його нормальної роботи потрібно використовувати тільки оригінальні повітряні фільтри.

Паливний фільтр

Паливний насос і форсунки це вузли які працюють під високим тиском, і якщо в паливну систему потрапляє бруд або пил це може привезти до поломки паливного насоса і залипанию форсунок. Паливний фільтр видаляє бруд і пил з палива, що дозволяє двигуну працювати з максимальною ефективністю і максимально продовжити його термін служби.

Антикорозійний фільтр

Скупчення бруду в охолоджуючій системі призводить до зниження потоку охолоджуючої рідини, що в свою чергу призводить до гіршого охолодженн. В особливих випадках це може привести до закупорки охолоджуючої системи. Антикорозійний фільтр відфільтровує частки магнію і кальцію, які можуть міститися в охолоджуючій рідині.