Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
  • Komatsu
  • Toyota

Ходова частина


Оригінальна ходова частина Komatsu - якість, на яку можна покластися. Сучасні технології (state-of-the-art technology) Роки технологічного зростання і виробничий досвід Komatsu дозволили створити продукцію з найвищим рівнем якості.

Гусеничний ланцюг

Посилений гусенична ланцюг має високу довговічність і підвищену опірність до ударного навантаження. Гусеничний ланцюг, обладнаний ущільненнями, перешкоджає проникненню землі і піску в проломи між ланкою ланцюга і втулкою.

Лінивці

Посилені лінивці мають підвищену зносостійкість, яка позитивно позначається на довговічності деталі. 

Доведена довговічність (довговічність деталей)

Комп'ютерні технології, які використовуються при виборі та обробці матеріалів для ходової, гарантують підвищену зносостійкість і високу довговічність.

Сегменти гусениці

Сегменти посилені з використанням унікального методу термальною обробки, що додає їм стійкості до зношування. Підвищена зносостійкість збільшує опірність до ударного навантаження

Башмак гусениці

Існують різні специфікації башмаків гусениці для будь-яких робочих умов. Посилені грунтозацепи збільшують термін служби башмака гусениці і підвищують опірність до ударного навантаження. Чудове зчеплення з поверхнею гарантує високу тягу.

Котки

Опорні котки мають високу зносостійкість дякуючи застосуванню спеціальної термальною обробки. Плаваючі ущільнення запобігають проникненню піску і землі.