Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
  • Komatsu
  • Toyota

ЯкістьToyota починається тут

 

 

                                                     Завод у Такахама (Японія)

  Навантажувачі Toyota, які постачаються до країн СНД, вироблять на заводі Takahama в Японії. Це одне з найпередовіших підприємств, що спеціалізується на випуску промислового устаткування. Його продукція сертифікована як за стандартом ISO9001, так і за стандартом ISO14001, для виробництва використовується найсучасніше обладнання, яким керують найбільш кваліфіковані працівники. Цей завод виготовляє навантажувачі й деякі інші промислові машини на вантажному кузові, такі як ківшові навантажувачі й тягачі. Щорічно випускають понад 45 000 машин. Щодня під гнучким і водночас суворим керівництвом, прийнятим на заводі на базі TPS (Toyota Production System), випускають машини, пристосовані саме до Ваших кліматичних умов, до Вашого довкілля, до Вашого обслуговування.

                                                       Завод у Ансені (Франція) 

 Завод Ансени (Франция)

Завод Toyota Industrial Equipment S.A. (TIESA) з виробництва навантажувачів розташований у місті Ансені (Франція). Він займається виробництвом навантажувачів для європейського ринку.

Його площа займає 35 000 кв.м, на ньому працює близько 400 осіб. На заводі виробляють навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння й електричні навантажувачі вантажопідйомністю від 1,5 до 5 тонн.

Завод TIESA також має центр з дистрибуції запасних частин. Цей підрозділ забезпечує наших європейських клієнтів деталями до навантажувальної техніки, яких на складі понад 20 000 одиниць.

 

Завод у Болоньї (Італія) 

 

Завод в Болонье (Италия)

Завод CESAB розташований у Болоньї (Італія). На ньому розробляють і виготовляють електричні навантажувачі вантажопідйомністю від 1 до 8,5 тонн і навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння від 1,5 до 8 тонн.

Виробнича площа охоплює 26 000 кв.м, і на заводі працює близько 400 осіб. Тут відбувається збирання навантажувачів, зварювання та фарбування.

На заводі створений центр з розробки індивідуальних проектів для наших клієнтів.

Окремий склад повністю призначений для забезпечення клієнтів оригінальними запасними частинами, який налічує понад 13 000 деталей.

 

Завод у Мйолбі (Швеція) 

 

Завод в Мьёлби (Швеция)

Завод ВТ у Швеції — це один з найбільших у світі центрів із виробництва складської техніки. Він охоплює площу в 76 000 кв.м, і на ньому працює більше ніж 1500 осіб. На цьому заводі виробляють сучасну складську техніку для забезпечення будь-яких потреб наших європейських клієнтів.

На заводі у Швеції виробляють ручні візки, електричні візки для палет, штабелери та ричтраки. Це означає, що ми можемо запропонувати оптимальне рішення для різноманітних складських операцій.

Виробництво має три підрозділи: електрична техніка, ручні візки й запасні частини.

Спеціалізований Центр виробляє моделі нестандартних специфікацій для забезпечення індивідуальних вимог наших клієнтів.

Завод у Швеції також має центральний склад, на якому зберігаються понад 40 000 деталей для постачання в будь-який куточок світу.