Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
  • Komatsu
  • Toyota

Система управлінні виробництвом TOYOTA

Система управління виробництвом Тойота (TPS) дозволяє кожному учаснику виробничого ланцюжка оптимізувати якість шляхом покращення процесу й зменшення нераціонального використання природних, людських і корпоративних ресурсів.

Система TPS зачіпає кожен аспект нашої організації, включно зі зведенням цінностей і процедур. Кожен працівник має чітко визначені повноваження і відповідальність на кожному етапі виробництва, що дозволяє йому зробити свій внесок у загальний процес оптимізації.

На сьогодні система TPS визнана всіма виробниками автомобільної промисловості та спорідненими сферами виробництва. Багато компаній навіть беруть за взірець цю систему. Наш метод дозволяє досягати стійких результатів із продуктивності, при цьому сподівання клієнта щодо якості нашої продукції і термінів постачання виправдані.

Принцип Jidoka (автоматизація + людський чинник)

 

Принцип Jidoka Компанія Toyota Material Handling Europe відома системою контролю якості, яка застосовується на кожному етапі виробничого процесу. Наше обладнання спроектоване в такий спосіб, що будь-який сегмент завжди може бути оптимізований. Виробничий конвеєр зупиняється, щойно виявляються які-небудь дефекти або відхилення, зроблені машиною-роботом чи оператором. Відхилення усуваються безпосередньо на місці, що дає можливість дізнатися, як покращити процес.

Така «вбудована» система контролю якості є квінтесенцією принципу JIDOKA. Це справжній початок прогресивного розвитку. Ця система гарантує максимальну якість продукту в усі часи.

 

Принцип "Точно за графіком" 

Мистецтво постачання «Точно за графіком». Система керування замовленнями Тойота (TPS) виконує вимоги Клієнта швидко й ефективно, адаптуючи всі етапи виробництва під реальну ємність ринку.

Система TPS починається з реєстрації замовлення і завершується своєчасним постачання продукції кінцевому споживачу. Вона будується на ретельно відрегульованій послідовності операцій, у якій використовується тільки необхідна кількість деталей і тільки тоді, коли в них є потреба.

Ми називаємо цю систему «Точно за графіком».

Точно по графикуПринцип "Точно по графику"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ця система має низку основних переваг. Вона зменшує необхідність зберігання великих запасів запасних частин і дозволяє нам швидко реагувати на зміни потреб клієнта. Вона створює «тягу» у виробничій системі, що дозволяє чітко реагувати на зміни ринку.

Компанія Toyota Material Handling Europe вірить, що така здатність адаптуватися є невід’ємною частиною нашого успіху.

Програма навчання

Программа обучения

Прагнення до досконалості — головна цінність, якої можна навчитися. Успіх системи TPS може бути приписаний частково нашій детальній і всебічній програмі тренінгів. Наша програма навчає всіх працівників, як ідентифікувати й усунути соціальні, фінансові або часові затрати, які не приносять користі ні замовникам, ні самим працівникам.

Мета методу роботи Тойота — дати робітнику почуття задоволеності від виконання поставленого завдання у виробництві максимально якісного продукту.