Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код
  • Komatsu
  • Toyota

Програма TOYOTA Certified

Першокласні уживані навантажувачі виходять з першокласних нових.
Час спливає, а Toyota залишається найкращою!


Логічно, що чим якісніше зроблений продукт, тим довше він слугуватиме. Тому складно заперечувати, що придбання високоякісного вилкового навантажувача Toyota з мінімальним напрацюванням і відмінною вартістю – це розумний вибір.
Незмінна відданість компанії Toyota якості, інноваціям і довговічності стала фундаментом для запуску програми TOYOTA Certified.
Компанія «Сумітек Україна» як офіційний представник TOYOTA на території України може запропонувати дизельні навантажувачі, газо-бензинові автонавантажувачі, електричні навантажувачі та штабелери за програмою Toyota Certified.
Ми пропонуємо тільки кращу техніку з метою забезпечення нашим клієнтам максимальної безпеки й упевненості при покупці навантажувачів з напрацюванням.

ПЕРЕВАГИ ПРИДБАННЯ НАВАНТАЖУВАЧА ЗА ПРОГРАМОЮ TOYOTA CERTIFIED:

  • Мінімальне напрацювання
  • Прозорість історії попереднього володіння від початку експлуатації
  • Передпродажна підготовка й ремонт для забезпечення технічного стану згідно зі стандартами TOYOTA спеціально навченими й сертифікованими експертами сервісної служби
  • Надання всієї важливої інформації про вилковий навантажувач і її чітке відображення в контракті

Детальну інформацію Ви можете уточнити у спеціалістів ДП «Сумітек Україна» за тел. (044) 585-73-00 або електронною поштою sumitec@sumitec.com.ua