Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
28 вересня 2016

Черговий фурор Komatsu на выставці Minexpo International

Після приголомшуючого успіху презентації Komatsu РС 7000 на Bauma 2016 в Німеччині Komatsu продовжують дивувати. І на цей раз на виставці Minexpo International в Лас-Вегасі був продемонстрований  кар'єрний самоскид AHV, особливістю якого є відсутність  водійської кабіни.

У даній моделі інноваційного безпілотного кар'єрного самоскида робоче місце для водія навіть і не передбачено. І це не муляж і не вигадка. Це повноцінна робоча машина масою 416 тонн і вантажопідйомністю в 230 тонн.

Все почалося ще у 2008 року, коли компанія Komatsu почала співпрацю з однією з найбільших компаній в гірничодобувній промисловості, компанією Rio Tinto. З тих пір активно даним тандемом розроблялися безпілотні кар'єрні технології. Багато кар'єрів в таких країнах як Чилі і Австралія вже змогли випробувати автономні самоскиди ранніх моделей з консервативнішим дизайном.  У комерційний доступ самоскид ще не вийшов, але в найближчому майбутньому компанія планує це зробити. Поки точних термінів немає, можна ознайомитися з характеристиками незвичайного самоскида і переглянути відеоролик про нові технології.

Назву моделі AHV  можна перевести як «Інноваційний безпілотний самоскид». Довжина машини - 15 метрів, а ширина – 8 метрів. Самоскид оснащений двигуном потужністю 2700 л.с. і має цікаві особливості. Відмова від кабіни водія дозволила розподілити вагу на 4 колеса більш рівномірно, а також вирівняти швидкості руху вперед і назад. Машина може  ефективно їздити по маршруту взагалі без розворотів і їй не потрібно розвертатися в три прийоми. З шинами розміру 59/80R63 самоскид може розвивати максимальну швидкість до 64 км/ч, незалежно від напряму руху.

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.