Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
28 вересня 2016

Черговий фурор Komatsu на выставці Minexpo International

Після приголомшуючого успіху презентації Komatsu РС 7000 на Bauma 2016 в Німеччині Komatsu продовжують дивувати. І на цей раз на виставці Minexpo International в Лас-Вегасі був продемонстрований  кар'єрний самоскид AHV, особливістю якого є відсутність  водійської кабіни.

У даній моделі інноваційного безпілотного кар'єрного самоскида робоче місце для водія навіть і не передбачено. І це не муляж і не вигадка. Це повноцінна робоча машина масою 416 тонн і вантажопідйомністю в 230 тонн.

Все почалося ще у 2008 року, коли компанія Komatsu почала співпрацю з однією з найбільших компаній в гірничодобувній промисловості, компанією Rio Tinto. З тих пір активно даним тандемом розроблялися безпілотні кар'єрні технології. Багато кар'єрів в таких країнах як Чилі і Австралія вже змогли випробувати автономні самоскиди ранніх моделей з консервативнішим дизайном.  У комерційний доступ самоскид ще не вийшов, але в найближчому майбутньому компанія планує це зробити. Поки точних термінів немає, можна ознайомитися з характеристиками незвичайного самоскида і переглянути відеоролик про нові технології.

Назву моделі AHV  можна перевести як «Інноваційний безпілотний самоскид». Довжина машини - 15 метрів, а ширина – 8 метрів. Самоскид оснащений двигуном потужністю 2700 л.с. і має цікаві особливості. Відмова від кабіни водія дозволила розподілити вагу на 4 колеса більш рівномірно, а також вирівняти швидкості руху вперед і назад. Машина може  ефективно їздити по маршруту взагалі без розворотів і їй не потрібно розвертатися в три прийоми. З шинами розміру 59/80R63 самоскид може розвивати максимальну швидкість до 64 км/ч, незалежно від напряму руху.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.