Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
25 квітня 2013

Новий асфальтоукладач BF 800 вагою в 21 тонну, спроектований в місті Боппард (Німеччина) інженерами фірми BOMAG, ідеально доповнює модельний ряд техніки, що випускається компанією.При розробці моделі були враховані технологічні напрацювання, а також вимоги підрядників по всьому світу. В результаті машина отримала технічні характеристики, що дозволяють їй в перспективі завоювати лідерські позиції в класі машин від 18 до 21 тонни. Якщо порівнювати BF 800 з найближчими аналогами конкурентів, то варто відзначити, що машина має більшу вагу і довжину, що забезпечує їй стабільність при роботі на неідеальному профілі основи і як результат більш якісне укладання.
Асфальтоукладальник BF 800 пропонується в двох варіантах виконання - на гусеничному або на колісному ходу. Він укомплектований 6-циліндровий двигуном Deutz з посиленою шумоізоляцією, з потужністю 139 кВт (189 к.с.) і прогресивною системою управління ECOMODE, яка збільшує економічність і зменшує рівень забруднення навколишнього середовища вихлопними газами.
Плита нового асфальтоукладача BF 800 традиційно обладнана електричним підігрівом. Нагрівальні елементи розміщені в алюмінієвому блоці, що забезпечують їх високу надійність, довговічність, ремонтопридатність і добре захищають від механічних впливів і корозії. Оптимізована тепловіддача бруса забезпечує його рівномірний нагрів, а також гарантує мінімальний час повного прогріву до робочих параметрів. Так, при ширині укладання до 6 метрів повний нагрів бруса проводиться при 1000 об/хв двигуна, а при ширині більше 6 метрів всього 1400 об. / хв.
Варто також відзначити габарити і вагу плити (в варіанті S500 дорівнює 3900 кг, S600 дорівнює 4200 кг), а також довжина віброплити (400 мм) дозволяє машині досягти одного з кращих, в даному класі машин, рівня попереднього ущільнення і максимального згладжувального ефекту. Механічні уширювачі фіксуються в заданому положенні без установки розпірок за допомогою ковзаючихз'єднань, що, безумовно, економить шляховикам час і гроші. Як показує практика, встановлення займає не більше чотирьох годин у двох працівників.
Подача суміші в BF 800 проводиться за допомогою скребків реверсивного стрічкового транспортера і шпек діаметром 400 мм. На всьому шляху подача суміші контролюється ультразвуковими датчиками, завдяки чому забезпечується відсутність її сегрегації, рівна, швидка і якісна укладання.
Вдалий дизайн нового асфальтоукладача BF 800 доповнений оновленим робочим місцем оператора. Разом з пультом управління воно утворює єдину пересувну конструкцію. Це дозволяє зміщувати робоче місце оператора вбік з вильотом до 50 см. Нове робоче місце оператора оснащене запатентованою системою бокового огляду Sideview. Шляховики вже відзначили позитивно і це нововведення конструктів фірми BOMAG. Оператор забезпечений прекрасним оглядом всієї зони проведення робіт і зовнішніх вузлів. При цьому він постійно знаходиться під дахом і захищений від будь-яких погодних неприємностей. Приладова панель і важелі управління розташовані на оптимальній відстані від регульованого сидіння. Приладова панель розташована на обертовій консолі і дозволяє оператору легко контролювати процес укладання. Управління новим BF 800 досить просте, інтуїтивно зрозуміле і не вимагає тривалого навчання. Перебуваючи на робочому місці, оператор контролює роботу транспортерів, шнеків та іншого обладнання. Всю необхідну інформацію він легко зчитує з монітора. А на нього вона поступаєте з численних датчиків, якими оснащені всі основні вузли BF 800.
Новий асфальтоукладач BF 800 перед початком серійного випуску випробовувався на укладанні покриттів по всьому світу, працюючи в умовах з високими температурами до 50 ° С. укладаючи суміші на сильно запилених ділянках, працюючи 24 години в обмежених часових умовах і укладаючи суміші на автобанах шириною в 10 м.
Сьогодні нові асфальтоукладальники BF 800 працюють на будівництві ділянок доріг середньої і високої складності у багатьох європейських країнах. Працюють там, де необхідно в стислі терміни забезпечити високу швидкість і якість укладання.
Так, у жовтні 2010 року за три з половиною дні 24-годинної зміни при реконструкції автомагістралі Бреннер А22 поруч з містом Больцано асфальтоукладач BF 800 уклав близько 14000 тонн суміші. На більше 50000 м автотраси з активним рухом укладено 7 см звичайної (АС 16 БС) і 4 см щебенево-мастичної суміші (ЩМА 11 С). Складна ситуація з доставкою суміші до місця виробництва робіт на цій жвавій трасі постійно приводила до незапланованих, пов'язаним з рухом транспорту перебоїв. Постійне припинення і відновлення роботи змушує шляховиків після простою опускати плиту на гарячу поверхню укладеного шару. Зазвичай це створює нерівності на покладеному покритті. Остигання суміші перед плитою - також часта причина утворення нерівностей. Застосовуючи стандартні для асфальтоукладальника BF 800 операції розвантаження плити і збільшення тяги (LCS), які автоматично контролюють рівність укладання шарів, шляховики поклали їх з підвищеною рівністю поверхні в стислі терміни.
В результаті максимальний допуск в 4 мм на 4 м дотримано, ідеально рівне покриття отримано, незважаючи на складні умови проведення робіт.
На покритті автомобільної дороги між містами Варшава і Лодзь асфальтоукладач BF 800 укладав суміш на максимально можливу ширину в 10 метрів. Польські шляховики з компанії Bunte легко виклали покриття на всю ширину, застосовуючи для цього розширювачі до 10 м із стандартної комплектації. За три години два дорожники перевели BF 800 з ширини укладки в 6 м на 10 метрів, застосовуючи для цього нові механічні розширювачі, що підключаються за допомогою швидких з'єднувачів, і вчасно завершили всі роботи.
В Україні офіційним дилером дорожньо-будівельної техніки та ущільнювального обладнання BOMAG є ДП «Сумітек Україна» (www.sumitec.com.ua). Cпеціалісти компанії пропонують шляховикам будь-яку дорожньо-будівельну техніку, в тому числі і новий асфальтоукладач BF 800. Компанія гарантує оптимальні строки поставки, забезпечує гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування через широку мережу сервісних центрів, розміщених у всіх основних регіонах України.

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.