Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
15 січня 2013

Подальші 100 років Компанії SumitomoCorporation

Наша мета - стабільний і тривалий ріст

Історія Групи Сумітомо, в яку входить Сумітомо Корпорейшн, нараховує 400 років, а сама компанія Сумітомо Корпорейшн існує вже близько 100 років. Зараз, в епоху стрімких змін, коли наш бізнес розвивається у світовому масштабі та коли стояти біля штурвала компанії стає ще складніше, я маю намір зробити Сумітомо Корпорейшн та Групу Сумітомо здатними до стабільного і тривалого зростання протягом наступних 50 і навіть 100 років.

Для цього ми повинні стати компанією не тільки з бездоганними кількісними показниками прибутку, обсягом активів, сумарною ринковою вартістю компанії, але також і компанією, яка створює нові цінності, від якої очікують більшого, ніж просто стабільні фінансові результати. Я вважаю, що для нас важливо приносити користь суспільству. У подальші 100 років ми ставимо своєю метою принесення користі людям, використовуючи сильні сторони нашої компанії, керуючись девізом «Be the Best, Be the One" (бути кращим, бути єдиним).

 

Довіра, якою користується Компанія у наших клієнтів та партнерів, результат 400-річної історії Сумітомо: ми зберігаємо те, що не слід змінювати й одночасно чуйно стежимо та реагуємо на вимоги епохи, працюємо над тим, щоб відповідати очікуванням наших партнерів.

Упевнений, що подальша діяльність Групи Сумітомо Корпорейшн не зрадить ваші очікування!

 

                                                                                                                 KUKIHARU NAKAMURA

                                                                                                                         Президент і СЕО

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.