Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
15 січня 2013

Подальші 100 років Компанії SumitomoCorporation

Наша мета - стабільний і тривалий ріст

Історія Групи Сумітомо, в яку входить Сумітомо Корпорейшн, нараховує 400 років, а сама компанія Сумітомо Корпорейшн існує вже близько 100 років. Зараз, в епоху стрімких змін, коли наш бізнес розвивається у світовому масштабі та коли стояти біля штурвала компанії стає ще складніше, я маю намір зробити Сумітомо Корпорейшн та Групу Сумітомо здатними до стабільного і тривалого зростання протягом наступних 50 і навіть 100 років.

Для цього ми повинні стати компанією не тільки з бездоганними кількісними показниками прибутку, обсягом активів, сумарною ринковою вартістю компанії, але також і компанією, яка створює нові цінності, від якої очікують більшого, ніж просто стабільні фінансові результати. Я вважаю, що для нас важливо приносити користь суспільству. У подальші 100 років ми ставимо своєю метою принесення користі людям, використовуючи сильні сторони нашої компанії, керуючись девізом «Be the Best, Be the One" (бути кращим, бути єдиним).

 

Довіра, якою користується Компанія у наших клієнтів та партнерів, результат 400-річної історії Сумітомо: ми зберігаємо те, що не слід змінювати й одночасно чуйно стежимо та реагуємо на вимоги епохи, працюємо над тим, щоб відповідати очікуванням наших партнерів.

Упевнений, що подальша діяльність Групи Сумітомо Корпорейшн не зрадить ваші очікування!

 

                                                                                                                 KUKIHARU NAKAMURA

                                                                                                                         Президент і СЕО

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.