Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
21 липня 2017

День відкритих дверей в м. Горішні Плавні

Кожні два роки ДП «Сумітек Україна», підтримуючи добру традицію, збирає партнерів, клієнтів і друзів на День відкритих дверей. Цього року (як і раніше) захід відбувався у сонячному місті Горішні Плавні на території сервісного центру компанії. В центрі цього святкового заходу, звичайно ж, демонстрація досягнень компанії.

Окрім основних клієнтів з Полтавської області, День відкритих дверей відвідали і гості з міста Кривий Ріг. З радістю зустрічали ми і наших партнерів - пана Кентару Оно (президент компанії Тойо Кока, Японія) і Сергія Скоробогатько (сервісний менеджер Комацу Німеччина). Офіційна частина почалася зі вступної мови директора ДП «Сумітек Україна» пана Хіроши Сугіура та виступів представників ПАТ «Полтавський ГЗК» і ПАТ «Центральний ГЗК».

В рамках програми презентації гості змогли дізнатися про нові можливості в сервісному обслуговуванні нашої техніки і ремонті її компонентів. З цікавістю гості ознайомилися з відео про майстерню по відновленню ходової частини в Криворізькій філії. Нові стандарти ремонту гідравлічних циліндрів, плани розвитку і багато що інше представив директор ДП «Сумітек Україна» Щербаков Олександр Миколайович.

Після презентації була проведена екскурсія по сервісному центру, і відвідувачі змогли побачити основне устаткування в роботі. Було багато питань і жвавих дискусій. Сервісні інженери з радістю ділилися інформацією. Було освітлено багато важливих аспектів процесу відновлення гідравлічних циліндрів. Можна сказати, що клієнти змогли «помацати» процес в режимі онлайн.

Компанія «Сумітек Україна» надає особливе значення подібним заходам, вважаючи за необхідне, щоб клієнти самі оцінили високий рівень сервісу компанії, спостерігаючи в процесі професійну роботу наших майстрів і відмінні умови в наших майстернях.

Також читайте

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!
26 квітня 2019

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!

Бажаємо світла та тепла в цей святковий день! Нехай в ваших сім'ях панує мир та достаток! Смачної паски! Посмішок та добра вам!