Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
21 липня 2017

День відкритих дверей в м. Горішні Плавні

Кожні два роки ДП «Сумітек Україна», підтримуючи добру традицію, збирає партнерів, клієнтів і друзів на День відкритих дверей. Цього року (як і раніше) захід відбувався у сонячному місті Горішні Плавні на території сервісного центру компанії. В центрі цього святкового заходу, звичайно ж, демонстрація досягнень компанії.

Окрім основних клієнтів з Полтавської області, День відкритих дверей відвідали і гості з міста Кривий Ріг. З радістю зустрічали ми і наших партнерів - пана Кентару Оно (президент компанії Тойо Кока, Японія) і Сергія Скоробогатько (сервісний менеджер Комацу Німеччина). Офіційна частина почалася зі вступної мови директора ДП «Сумітек Україна» пана Хіроши Сугіура та виступів представників ПАТ «Полтавський ГЗК» і ПАТ «Центральний ГЗК».

В рамках програми презентації гості змогли дізнатися про нові можливості в сервісному обслуговуванні нашої техніки і ремонті її компонентів. З цікавістю гості ознайомилися з відео про майстерню по відновленню ходової частини в Криворізькій філії. Нові стандарти ремонту гідравлічних циліндрів, плани розвитку і багато що інше представив директор ДП «Сумітек Україна» Щербаков Олександр Миколайович.

Після презентації була проведена екскурсія по сервісному центру, і відвідувачі змогли побачити основне устаткування в роботі. Було багато питань і жвавих дискусій. Сервісні інженери з радістю ділилися інформацією. Було освітлено багато важливих аспектів процесу відновлення гідравлічних циліндрів. Можна сказати, що клієнти змогли «помацати» процес в режимі онлайн.

Компанія «Сумітек Україна» надає особливе значення подібним заходам, вважаючи за необхідне, щоб клієнти самі оцінили високий рівень сервісу компанії, спостерігаючи в процесі професійну роботу наших майстрів і відмінні умови в наших майстернях.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.