Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
24 вересня 2013

4-5 сентября на заводе BOMAG в г. Боппард прошло мероприятие "Дни Асфальта". Были продемонстрированы в работе все новинки BOMAG: рециклер MPH 600, катки 5-ой серии, катки с системой "Асфальт-Менеджер 2", асфальтоукладчики BF 600 C-2, BF 700 C-2, BF 300 C c новой плитой S340-2, фрезы BM 500/15, BM 600/15, BM 1000/35, BM 1300/35. С российской стороны в нем приняли участие представители ведущих строительных компаний: ДСК "Автобан" (Москва), ОАО "Татавтодор" (Казань), ЗАО "Сефко" (Москва), ЗАО "Ремикс" (Рязань), ООО "Рэмисс" (Чебоксары).

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.