Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
02 листопада 2015

Новини партнерiв

Відкриття нової виробничої бази Далекосхідної Філії

2 жовтня 2015 року в Хабаровську відбулося відкриття нової виробничої бази Далекосхідної Філії.

На території в 2,5 гектара знаходяться: офісні будівлі – головний офіс Далекосхідної Філії, сервісний цех, оснащений сучасним сертифікованим устаткуванням для проведення ремонтних і відновних робіт будь-якої складності, найбільший в Далекосхідній Філії склад запасних частин, а так само учбовий центр Філії ТОВ «Коматсу СНД».

Захід почався о 14 годині місцевого часу з вітальної мови Генерального директора Сумітек Інтернейшнл – пана Тору Кавакамі і звернень представників компаній партнерів: Комацу, Сумітомо Корпорейшн Центральна Євразія і Віртген Інтернейшнл.

Свято продовжилося демонстрацією техніки KOMATSU та Wirtgen International. Перед глядачами під запальні звуки барабанів свої технічні можливості продемонстрували бульдозери KOMATSU D65ex і D275a, екскаватори PC200-8 і PC300-8, екскаватор-навантажувач WB93s та асфальтоукладальник Vegele 1600. Разом з технікою на демонстраційному майданчику виступили артисти: команда паркурщиков і шоу балет.

Згідно  старовинної японської традиції, починаючи бізнес на новому місці, необхідно запросити всіх своїх близьких, колег, клієнтів, друзів і разом з ними розбити кришку на бочці саке! І ніж більше бризок при цьому буде, тим успішніше просуватиметься бізнес! Ця традиція носить назву – церемонія Кагамібіраки (Kagamibiraki).

 Одягнувшись в спеціальні традиційні японські костюми, керівники компанії Сумітек Інтернейшнл і запрошені гості, ударами молотків розбили кришку на бочці саке, забезпечивши, згідно з легендою, подальше процвітання Далекосхідній Філії Сумітек Інтернейшнл.

«Сумітек Укріна» бажає успіхів партнерам і економічного процвітання Далекосхідній Філії Сумітек Інтернейшнл.

Джерело: http://sumitec.ru/about/news/full/Sumitec/V-Habarovske-sostoyalas-torzhestvennaya-tceremoniya/

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.