Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
02 листопада 2015

Новини партнерiв

Відкриття нової виробничої бази Далекосхідної Філії

2 жовтня 2015 року в Хабаровську відбулося відкриття нової виробничої бази Далекосхідної Філії.

На території в 2,5 гектара знаходяться: офісні будівлі – головний офіс Далекосхідної Філії, сервісний цех, оснащений сучасним сертифікованим устаткуванням для проведення ремонтних і відновних робіт будь-якої складності, найбільший в Далекосхідній Філії склад запасних частин, а так само учбовий центр Філії ТОВ «Коматсу СНД».

Захід почався о 14 годині місцевого часу з вітальної мови Генерального директора Сумітек Інтернейшнл – пана Тору Кавакамі і звернень представників компаній партнерів: Комацу, Сумітомо Корпорейшн Центральна Євразія і Віртген Інтернейшнл.

Свято продовжилося демонстрацією техніки KOMATSU та Wirtgen International. Перед глядачами під запальні звуки барабанів свої технічні можливості продемонстрували бульдозери KOMATSU D65ex і D275a, екскаватори PC200-8 і PC300-8, екскаватор-навантажувач WB93s та асфальтоукладальник Vegele 1600. Разом з технікою на демонстраційному майданчику виступили артисти: команда паркурщиков і шоу балет.

Згідно  старовинної японської традиції, починаючи бізнес на новому місці, необхідно запросити всіх своїх близьких, колег, клієнтів, друзів і разом з ними розбити кришку на бочці саке! І ніж більше бризок при цьому буде, тим успішніше просуватиметься бізнес! Ця традиція носить назву – церемонія Кагамібіраки (Kagamibiraki).

 Одягнувшись в спеціальні традиційні японські костюми, керівники компанії Сумітек Інтернейшнл і запрошені гості, ударами молотків розбили кришку на бочці саке, забезпечивши, згідно з легендою, подальше процвітання Далекосхідній Філії Сумітек Інтернейшнл.

«Сумітек Укріна» бажає успіхів партнерам і економічного процвітання Далекосхідній Філії Сумітек Інтернейшнл.

Джерело: http://sumitec.ru/about/news/full/Sumitec/V-Habarovske-sostoyalas-torzhestvennaya-tceremoniya/

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.