Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
25 травня 2016

Важлива подія: Нова модель екскаватора PС7000 від Komatsu Mining Німеччина

Без сумніву, зіркою показу цього року була нова модель екскаватора Komatsu PС7000, найновіша модель в гірській промисловості, представлена на виставці Bauma 2016.
 Гігантська, в порівнянні з крихітним екскаватором Pc09 (найменша машина в Komatsu Європа), нова технологія видобутку PС7000 віддає належне Філософії Komatsu, суть якої полягає в інноваційному дизайні і технології керованої техніки. Коли Komatsu проектували цю 686 тонну машину, був створений найбезпечніший і найпродуктивніший екскаватор в своєму класі.
 Працюючи на двох 1250 кВт дизельних двигунах, Komatsu PС7000 піднімає 36 куб.м. ковшом з прямою лопатою.   Гірська промисловість стає усе більш складною і Komatsu вибрала підхід, орієнтований на клієнта для розвитку нового PС7000. Тісна співпраця з партнерами Komatsu з різних країн світу була украй важливою в даному процесі.
Клієнти Komatsu визначили свої вимоги. Такі якості як: безпека, продуктивність, ремонтопридатність і робочі показники є ключовими для довгострокових партнерів Komatsu. Всі ці побажання  були взяті до уваги інженерами Komatsu, які розробили нову модель PС7000.
 На виставці Bauma 2016 результат переверщив всі очікування. Кожну годину, щодня демонстрація моделі PС7000 збирала величезні натовпи, який захоплювалися можливостями гігантського екскаватора.  Проходячи мимо люди уповільнювали хід, а гості з сусідніх стендів не могли відірвати око від екскаватора.
 Декілька щасливих клієнтів і журналістів було запрошено піднятися в кабіну, посидіти в ній і помилуватися виглядом на виставковий зал з висоти екскаватора. Багато друзів і сім'ї фотографувалися у величезному ковші екскаватора.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.