Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
06 жовтня 2015

Впровадження японського досвіду у Комсомольську

Після успішного відкриття майстерні по відновленню гідроциліндрів ДП  «Сумітек Україна» запросила своїх партнерів  - компанію «ТОЙО» (Японія).   Треба відзначити, що фахівці ТОЙО мають більш ніж 20-річний стаж виконання подібних робіт в Японії. В Україні вони змогли провести тиждень, за який поділилися своїм безцінним досвідом з технічними фахівцями «Сумітек Україна».

Основною метою  візиту було навчання інженерів компанії «Сумітек Україна», що працюють на спеціалізованому устаткуванні. Протягом тижня в майстерні Комсомольської філії інженери змогли освоїти всі етапи ремонту гідроциліндра від розбирання і дефектування до фінальної стадії ремонту – збірки.

«Хотілося б відзначити, що компанія «Сумітек Україна» придбала дуже якісне устаткування для подібних ремонтів.  Особливо вразила вдала конструкція для відтворення посадки з натягом. Що стосується навчання, то навчати співробітників було легко і приємно, оскільки всі вони є професіоналами своєї справи і володіють готовністю і бажанням вчитися», - прокоментував один з консультантів пан Татсуя Ізумі.

Нагадуємо, що дане устаткування і даний спектр робіт є унікальними на ринку України. Завдяки інноваціям, які упроваджує компанія «Сумітек Україна», клієнти можуть істотно скоротити експлуатаційні витрати на утримання парку техніки.  Наприклад, при виконанні капітального  ремонту гідроциліндра економія складає 50% в порівнянні з покупкою нового.

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.