Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
06 жовтня 2015

Впровадження японського досвіду у Комсомольську

Після успішного відкриття майстерні по відновленню гідроциліндрів ДП  «Сумітек Україна» запросила своїх партнерів  - компанію «ТОЙО» (Японія).   Треба відзначити, що фахівці ТОЙО мають більш ніж 20-річний стаж виконання подібних робіт в Японії. В Україні вони змогли провести тиждень, за який поділилися своїм безцінним досвідом з технічними фахівцями «Сумітек Україна».

Основною метою  візиту було навчання інженерів компанії «Сумітек Україна», що працюють на спеціалізованому устаткуванні. Протягом тижня в майстерні Комсомольської філії інженери змогли освоїти всі етапи ремонту гідроциліндра від розбирання і дефектування до фінальної стадії ремонту – збірки.

«Хотілося б відзначити, що компанія «Сумітек Україна» придбала дуже якісне устаткування для подібних ремонтів.  Особливо вразила вдала конструкція для відтворення посадки з натягом. Що стосується навчання, то навчати співробітників було легко і приємно, оскільки всі вони є професіоналами своєї справи і володіють готовністю і бажанням вчитися», - прокоментував один з консультантів пан Татсуя Ізумі.

Нагадуємо, що дане устаткування і даний спектр робіт є унікальними на ринку України. Завдяки інноваціям, які упроваджує компанія «Сумітек Україна», клієнти можуть істотно скоротити експлуатаційні витрати на утримання парку техніки.  Наприклад, при виконанні капітального  ремонту гідроциліндра економія складає 50% в порівнянні з покупкою нового.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.