Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
13 березня 2015

Komatsu увійшла до Топ-100 найбільш інноваційних компаній світу

Підрозділ Thomson Reuters IP & Science представив чергове дослідження інноваційних ідей.

Відбір компаній заснований на чотирьох критеріях: загальний обсяг патентів, частка успішних патентних заявок, глобальне значення портфеля і вплив патентів згідно з індексом цитування. У 2014 році всі учасники рейтингу подвоїли темпи зростання своїх доходів. При цьому зростання витрат на науково-дослідні роботи склало 17%.

Компанія Komatsu потрапила в Топ-100 вперше. Компанія ніколи не стоїть на місці, прагнучи постійно вдосконалювати свої технології та дизайн, завжди беручи до уваги те, що хочуть отримати клієнти. Інновація не може бути ефективною, якщо вона не приносить користь і не дає можливість працювати краще і продуктивніше.

В цілому, в 2014 році Азія зайняла лідируючі позиції в рейтингу - 46 компаній з 100 розташовані в цьому регіоні. Серед них - 39 компаній з Японії, 4 - з Південної Кореї, 2 з Тайваню і одна з Китаю.

* За матеріалами Комацу СНД

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.