Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
13 березня 2015

Komatsu увійшла до Топ-100 найбільш інноваційних компаній світу

Підрозділ Thomson Reuters IP & Science представив чергове дослідження інноваційних ідей.

Відбір компаній заснований на чотирьох критеріях: загальний обсяг патентів, частка успішних патентних заявок, глобальне значення портфеля і вплив патентів згідно з індексом цитування. У 2014 році всі учасники рейтингу подвоїли темпи зростання своїх доходів. При цьому зростання витрат на науково-дослідні роботи склало 17%.

Компанія Komatsu потрапила в Топ-100 вперше. Компанія ніколи не стоїть на місці, прагнучи постійно вдосконалювати свої технології та дизайн, завжди беручи до уваги те, що хочуть отримати клієнти. Інновація не може бути ефективною, якщо вона не приносить користь і не дає можливість працювати краще і продуктивніше.

В цілому, в 2014 році Азія зайняла лідируючі позиції в рейтингу - 46 компаній з 100 розташовані в цьому регіоні. Серед них - 39 компаній з Японії, 4 - з Південної Кореї, 2 з Тайваню і одна з Китаю.

* За матеріалами Комацу СНД

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.