Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
23 квітня 2019

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019

 У квітні відбулася найбільша у сфері будівельної індустрії виставка Bauma 2019, на якій був презентований електричний міні- екскаватор Komatsu. Екологічно нешкідливий і зручний для людей екскаватор відкрив виставку цього року.

 Дана модель була розроблена фахівцями з гібридного будівельного устаткування та електричних навантажувачів. Екскаватор оснащений вбудованим зарядним пристроєм, високовольтним перетворювачем та іншими функціями, які дозволяють досягти нульового рівня викидів в довкілля і істотно скоротити шум при експлуатації. Компанія Komatsu чекає, що зона вживання даної моделі буде поширюватись, включаючи можливість роботи біля лікарень, шкіл, житлових кварталів, в тунелях та усередині будівель, де підрядчикам ставлять умови по скороченню вихлопів і встановлюють обмеження по рівню шуму.

 У новому міні екскаваторі встановлена дуже легка в обслуговуванні батарея, яка також використовується в популярних моделях електричних навантажувачів Komatsu серії FE. Повний заряд батареї дає можливість працювати від двох до шести годин (тривалість роботи залежить від умов робочого майданчика і навиків оператора). Заряджається дуже швидко, наприклад, під час обідньої перерви, що дозволяє збільшити кількість корисного робочого часу. У кабіні оператора є монітор, на якому відображається поточний рівень заряду і рівень вжитку енергії. Також є можливість дистанційного моніторингу за допомогою системи KOMTRAX.

 Оскільки всі високовольтні компоненти встановлені в задній частині екскаватора, в оператора немає необхідності чіпати їх при щоденній перевірці устаткування перед роботою, що дуже зручно з точки зору безпеки і легкості експлуатації.

 Компанія Komatsu вже тестує дану модель на деяких майданчиках клієнтів.

 Основні характеристики:

  • Місткість ковша – 0,09 м³

  • Розміри: довжина – 4,950 мм; ширина – 1,740 мм; висота – 2,570 мм

  • Радіус повороту стріли – 1,420 мм

  • Вага – 4,730 кг

  • Потужність двигуна – 18.2 кВт

  • Ємкість батареї – 36 кВт/ч

 

Також читайте

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!
26 квітня 2019

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!

Бажаємо світла та тепла в цей святковий день! Нехай в ваших сім'ях панує мир та достаток! Смачної паски! Посмішок та добра вам!

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.