Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
23 квітня 2019

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019

 У квітні відбулася найбільша у сфері будівельної індустрії виставка Bauma 2019, на якій був презентований електричний міні- екскаватор Komatsu. Екологічно нешкідливий і зручний для людей екскаватор відкрив виставку цього року.

 Дана модель була розроблена фахівцями з гібридного будівельного устаткування та електричних навантажувачів. Екскаватор оснащений вбудованим зарядним пристроєм, високовольтним перетворювачем та іншими функціями, які дозволяють досягти нульового рівня викидів в довкілля і істотно скоротити шум при експлуатації. Компанія Komatsu чекає, що зона вживання даної моделі буде поширюватись, включаючи можливість роботи біля лікарень, шкіл, житлових кварталів, в тунелях та усередині будівель, де підрядчикам ставлять умови по скороченню вихлопів і встановлюють обмеження по рівню шуму.

 У новому міні екскаваторі встановлена дуже легка в обслуговуванні батарея, яка також використовується в популярних моделях електричних навантажувачів Komatsu серії FE. Повний заряд батареї дає можливість працювати від двох до шести годин (тривалість роботи залежить від умов робочого майданчика і навиків оператора). Заряджається дуже швидко, наприклад, під час обідньої перерви, що дозволяє збільшити кількість корисного робочого часу. У кабіні оператора є монітор, на якому відображається поточний рівень заряду і рівень вжитку енергії. Також є можливість дистанційного моніторингу за допомогою системи KOMTRAX.

 Оскільки всі високовольтні компоненти встановлені в задній частині екскаватора, в оператора немає необхідності чіпати їх при щоденній перевірці устаткування перед роботою, що дуже зручно з точки зору безпеки і легкості експлуатації.

 Компанія Komatsu вже тестує дану модель на деяких майданчиках клієнтів.

 Основні характеристики:

  • Місткість ковша – 0,09 м³

  • Розміри: довжина – 4,950 мм; ширина – 1,740 мм; висота – 2,570 мм

  • Радіус повороту стріли – 1,420 мм

  • Вага – 4,730 кг

  • Потужність двигуна – 18.2 кВт

  • Ємкість батареї – 36 кВт/ч

 

Також читайте

У 2019 Komatsu теж серед лідерів у боротьбі з глобальним потеплінням
24 січня 2020

У 2019 Komatsu теж серед лідерів у боротьбі з глобальним потеплінням

Komatsu Ltd. (Президент і головний виконавчий директор: Хіроюки Огава) знову була внесена до списку лідерів (Список «А»), які вносять вклад до боротьби з глобальним потеплінням.

Щиро вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом!
24 грудня 2019

Щиро вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом!

Бажаємо здійснення мрій і планів, щастя, удачі та успіхів у всіх починаннях!

5 лайфхаків, як поліпшити працездатність операторів навантажувачів
23 грудня 2019

5 лайфхаків, як поліпшити працездатність операторів навантажувачів

У будь-якому бізнесі керівники прагнуть поліпшити свою ефективність і скоротити витрати. Оптимізуючи потік товарів, максимізувавши використання простору, інвестуючи в нові технології і так далі. Це все позитивно впливає на експлуатаційні витрати.