Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
28 вересня 2018

Нові технології від TMHE

Озираючись на п'ять інтенсивних днів на HANNOVER MESSE і CEMAT 2018, Toyota Material Handling Europe (TMHE) підтверджує, що темп, з яким міняються сучасні технології зростає. Відвідувачі виявили велику цікавість до підходу компанії до автоматизації і розвитку матеріально-технічного забезпечення.

“Цього року на виставці CEMAT ми фокусувалися на майбутньому, і хотіли поділитися з відвідувачами своїм баченням нашого розвитку", пояснив Аксель Вейл, директор по маркетингу в TMHE і організатор стенду компанії на виставці. “Звичайно ми також показали наші технічні системи, у тому числі традиційні навантажувачі, але ми визнаємо, що більшість людей, які приходять на цей захід шукають нові рішення, завдяки яким зможуть планувати свій бізнес в майбутньому.”

TMHE використовував свою центральну частину павільйону, щоб продемонструвати досягнення в автоматизації і системах зв'язку, заснованих на спеціальній розробці Toyota Production System. “У нас є багато даних, завдяки вивченню роботи систем, які ми виробляємо”, пояснює Аксель Вейл “і вони направлені на те, щоб постійно покращувати якість і виключити брак і як результат гарантувати нашим клієнтам безперервний робочий процес на кожній стадії. Це - те, чим ми керуємося в нашому підході до створення продуктів і послуг і те як ми хочемо побудувати наші взаємини з клієнтами.”

Одне з важливих повідомлень, які анонсували TMHE на заході полягало в тому, що з осені 2018-го року на все складське обладнання будуть встановлені інтегровані засоби обробки і передачі даних, які дозволять клієнтам концентруватися на збільшенні продуктивності і скороченні кількості поломок.

Також TMHE спільно з корпорацією Microsoft виступили на HANNOVER MESSE, продемонструвавши, свої досягнення в розробці можливості установки штучного інтелекту на все складське устаткування. “Нас дуже порадував колосальний інтерес відвідувачів до цієї теми", підтвердив Аксель Вейл.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.