Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
31 жовтня 2018

Оновлення серії екскаваторів PС300 і PC300LC

 Компанія KOMATSU CIS відновили серію гідравлічних екскаваторів PС300 і PC300LC з 8-ої серії на 8MO. Нова серія володіє покращеними характеристиками, що дозволяє клієнтам максимально ефективно використовувати це в роботі.

 Новий двигун SAA6D114E-3, розроблений компанією Komatsu, дозволяє значно понизити викид оксидів азоту за рахунок точного багатоступінчастого уприскування палива, регульованого контроллером двигуна.

Використання системи уприскування палива високого тиску, розробленою спеціально для будівельних машин, підвищує довговічність двигуна. Використовуваний на цьому екскаваторі високоефективний метод узгодження роботи двигуна і гідросистеми дозволяє значно понизити почасовій витрата палива, а така функція як економічний режим роботи (Е) і наявність ЕКО-показника забезпечують роботу в енергозбережному режимі.

На підставі даних, отриманих за системою KOMTRAX, при стандартному режимі роботи в порівнянні з PС300 -8 в новій серії витрата палива понижена на 3%.

Також в порівнянні з екскаватором PС300-7 на двигуні Komatsu SAA6D114E -1 викид оксидів азоту понижений на 33 %. Даний двигун відповідає вимогам нормативів EPA Tier 3 і EU Stage 3A, що регламентують токсичність відпрацьованих газів.

Завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям забезпечується підвищення ефективності роботи. Великий багатомовний ЖК-дісплей з високою роздільною здатністю і наявність системи контролю стану устаткування (EMMS) роблять цю модель незамінною для будь-якого парку.

Потужне тягове зусилля забезпечує чудові характеристики по рульовому управлінню і здатності долати підйоми, а низький рівень шуму забезпечується за рахунок використання малошумного двигуна і засобів звукоізоляції.

При натисненні кнопки включення максимальної потужності зусилля різання грунту тимчасово підвищується на 7%. Два режими управління стрілою

Безпечна конструкція включає такі елементи як кабіна ROPS (ISO 12117-2) для захисту оператора в разі перекидання, протиковзкі настили, що запобігають зісковзуванню ноги і камері заднього вигляду для контролю зони позаду машини (по додатковому замовленню).

Зручна і простора кабіна з хорошою звукоізоляцією і низьким рівнем вібрації за рахунок установки кабіни на демпфуючих опорах.  Сидіння оператора і консоль з підлокітником, що дозволяють операторові управляти машиною в зручному для роботи положенні.

Компанія Komatsu самостійно розробляє і виробляє всі основні компоненти, у тому числі двигуни, електронне устаткування і компоненти гідравлічної системи. Така «технологія Komatsu» у поєднанні з відгуками замовників дозволяє компанії Komatsu добиватися великих успіхів в розвитку технологій. Для досягнення високих рівнів продуктивності і екологічності компанія Komatsu розробляє основні компоненти своїх машин із залученням засобів тотального контролю. Це привело до створення нового покоління високопродуктивних і екологічно безпечних екскаваторів.

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.