Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
11 вересня 2015

Відкриття нової майстерні у м. Комсомольськ (Полтавська обл.)

4 вересня 2015 компанія «Сумітек Україна» організувала День відкритих дверей, присвячений запуску нової майстерні з ремонту й відновлення гідравлічних циліндрів. Святковий захід відвідали місцеві представники таких компаній, як ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Белановский ГЗК», а також гості з міста Кривий Ріг в особі представників ПАТ «Центральний ГЗК» та ПАТ «Інгулецький ГЗК».

В рамках відкриття центру запрошених чекала насичена програма, що складалася з урочистої частини, презентацій, екскурсії по майстерні і демонстрації унікального для України обладнання з обслуговування гідравлічних циліндрів. Захід завершився фуршетом, неформальним приємним спілкуванням і лотерейним розіграшом призів.

Після урочистого перерізання червоної стрічки, в якому брали участь представники вищого керівництва ВАТ «Полтавський ГЗК» і ДП «Сумітек Україна», гості змогли ознайомитися з повним спектром послуг з обслуговування гідравлічних циліндрів, а саме:

1. Розбирання \ збірка
2. Мийка
3. Діагностика
4. Хонінгування
5. Токарно-зварювальні роботи (обрізання \ обварювання гільз)
6. Наплавлення \ розточування вушок
7. Шліфування штоків циліндрів
8. Тест на наявність витоків

Переваги даного обладнання:
1. Всі роботи виконуються висококваліфікованими працівниками на обладнанні, що не має аналогів в Україні.
2. За технічними характеристиками і терміну експлуатації після установки відновлений циліндр на даному обладнанні на 100% збігається з характеристиками нового циліндра.
3. Вартість капітального ремонту гідроциліндра становить 50% від вартості нового.
4. Гарантійний термін після ремонту відповідає гарантії заводу виробника.

Також варто відзначити, що всі роботи проводяться з дотриманням правил безпеки і згідно з міжнародними стандартами, що дозволяє виконувати ремонт на високому професійному рівні.

«Компанія і в майбутньому плануємо інвестувати ресурси в розвиток даного сервісного центру. Зокрема, в майбутньому планується покупка верстата для нанесення хрому », - прокоментував заступник генерального директора ДП« Сумітек Україна »пан Щербаков Олександр Миколайович.

«Сумітек Україна» - лідер з постачання обладнання та системних рішень!

Більше фото з заходу можна побачити в нашій фотогалереї.

 

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.