Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
13 липня 2016

Вдалий початок щільної співпраці

Було покладено початок продуктивній співпраці ДП «Сумітек Україна» і ТОВ «Львівська пивна компанія», яка входить в один з найбільших торгівельних холдингівУкраїни - Групу ЛПК.

Все почалося з підписання договору на постачання трьох електронавантажувачів Toyota серії 7FBH 15. І в кінці червня 2016-го року навантажувачі знайшли нових власників і були відвантажені на території ТОВ «Львівська пивна компанія».

            «Це лише початок. На сьогодні у нас в планах заміна всього парку складської техніки, а це близько 20-ти одиниць» - відзначає Солтис Надія Василівна, генеральний директор ТОВ «Львівська пивна компанія»

ТОВ  «Львівська пивна компанія» почала свою діяльність ще в 1997 році як оптовий склад продуктів харчування всіх категорій. З 1997 року по 2016 компанія стабільно розвивається, має філії у всіх областях регіону , і є найбільшою серед тарних операторів на Західній Україні.  Також на сьогодні компанія представляє і є дистриб'ютором таких відомих торгівельних марок як Carlsberg Ukraine, Pepsico Сандора , Nemiroff, CEDC, CampariGroup, PernodRicardта ін.

       «Ми не стоїмо на місці. Основна місія компанії – безперервне вдосконалення,  використання високотехнологічних бізнес-процесів і створення найпривабливішою для клієнтів і партнерів дістрибуційної компанії в Україні.

Вже на сьогодні складські і промислові площі компанії в Україні складають близько 58 000 кв.м. З штатом більше 1 000 співробітників ми використовуємо програмнезабезпечення, розроблене передовими компаніями, яке дозволяє нам використовувати автоматичний обмін даними з нашими партнерами» - ділиться Солтис Надія Василівна, генеральний директор ТОВ «Львівська пивна компанія»

            «Поза сумнівом, для такої амбітної компанії, як ТОВ   «Львівська пивна компанія» дуже важливе надійна співпраця і швидка реакція на запити. В умовах постійного розвитку і вдосконалення, наше завдання – своєчасно пропонувати комплексні рішення, які не лише не затримають робочі процеси компанії, а навпаки, всіляко сприятимуть продуктивній роботі» - каже Жежера Дмитро, менеджер відділу продажу підрозділу складського устаткування Toyota ДП «Сумітек Україна».

Відвантаження техніки відбулось швидко і легко. Не встигли фахівці компанії «Сумітек Україна» закінчити ввідний інструктаж, як оператори відразу взялися за тестування навантажувачів в роботі.   Всі оператори оцінили легкість управління, маневреність навантажувачів і висловили побажання уніфікувати весь парк техніки до одного виробника, щоб не треба було звикати до різного типа обладнання, адже у кожного виробника свої особливості.

Компанія «Сумітек Україна» сподівається, що з часом нові власники навантажувачів також зможуть оцінити довговічність і безпеку технікиToyota і поступово переведуть парк техніки до одного виробника, що, безумовно, ще більше підвищить продуктивність операторів.

І на закінчення варто відзначити відповідь на найголовніше питання: «Чому саме Тойота?». 

           «Чому саме Тойота? Все просто. Тойота – це надійність» - Солтис Надія Василівна, генеральний директор ТОВ «Львівська пивна компанія»

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.