Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

 Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.

 Однією з ініціатив TMHE, яка допомогла досягти мети по скороченню викидів Co2, полягала у встановленні сонячних панелей на дахах заводу в Італії і будівель TMHE в Нідерландах. Панелі підключені безпосередньо до водневих зарядних станцій та\або заправкам сонячною енергією для навантажувачів. Таким чином компанія показує клієнтам і партнерам, що низько вуглецеві технології не лише доступні, але і прийнятні за ціною для тих, хто планує вводити подібні інновації.

 "Весь наш внесок у турботу про довкілля служить двом цілям. З одного боку, ми діємо з позиції соціально-відповідальної компанії, яка прагне скоротити викиди забруднюючих речовин до нуля до 2050 року. З іншого боку, ми ставимо себе на місце наших клієнтів з подібними намірами. І таким чином ми кидаємо собі ж виклик розвивати наші технології і відповідати очікуванням наших замовників у майбутньому.» - говорить директор по екологічно раціональному розвитку TMHE.

 У березні 2016 року група Toyota Industries сформулювала ініціативу «Ідеальний стан в 2050» і на її підставі затвердила список активностей на п'ять років (з 2016 по 2020 рік) в рамках «Шостого плану дій в області довкілля», який зараз знаходиться в процесі впровадження.

 У даний план входять наступні активності: 

   1. Зниження викидів Co2 на 10% до 2021 року (в порівнянні з 2006) 

   2. Зниження базового елементу Co2 у викидах на 26% до 2021 року (в порівнянні з 2006) 

   3. Визначення і скорочення ризиків, пов'язаних з водним ресурсом на кожному виробничому майданчику.

 Оскільки компанія Toyota Industries Corporation вважає ситуацію з довкіллям питанням першочергової ваги, то в майбутньому так і планує продовжувати вносити свій вклад до вирішення проблем глобального потепління і піклуватися про охорону і раціональне використання водних ресурсів. Більш того, завдяки глобальній екологічній діяльності компанія сприятиме реалізації стійкого суспільства.

*CDP : міжнародна некомерційна організація, яка мотивує світові компанії і органи державного управління і влади скоротити викиди газів в атмосферу, що викликають тепличний ефект, зберігати водні ресурси планети і захищати ліси.

Також читайте

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!
26 квітня 2019

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!

Бажаємо світла та тепла в цей святковий день! Нехай в ваших сім'ях панує мир та достаток! Смачної паски! Посмішок та добра вам!

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019
23 квітня 2019

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019

У квітні відбулася найбільша у сфері будівельної індустрії виставка Bauma 2019, на якій був презентований електричний міні- екскаватор Komatsu. Екологічно нешкідливий і зручний для людей екскаватор відкрив виставку цього року.