Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

 Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.

 Однією з ініціатив TMHE, яка допомогла досягти мети по скороченню викидів Co2, полягала у встановленні сонячних панелей на дахах заводу в Італії і будівель TMHE в Нідерландах. Панелі підключені безпосередньо до водневих зарядних станцій та\або заправкам сонячною енергією для навантажувачів. Таким чином компанія показує клієнтам і партнерам, що низько вуглецеві технології не лише доступні, але і прийнятні за ціною для тих, хто планує вводити подібні інновації.

 "Весь наш внесок у турботу про довкілля служить двом цілям. З одного боку, ми діємо з позиції соціально-відповідальної компанії, яка прагне скоротити викиди забруднюючих речовин до нуля до 2050 року. З іншого боку, ми ставимо себе на місце наших клієнтів з подібними намірами. І таким чином ми кидаємо собі ж виклик розвивати наші технології і відповідати очікуванням наших замовників у майбутньому.» - говорить директор по екологічно раціональному розвитку TMHE.

 У березні 2016 року група Toyota Industries сформулювала ініціативу «Ідеальний стан в 2050» і на її підставі затвердила список активностей на п'ять років (з 2016 по 2020 рік) в рамках «Шостого плану дій в області довкілля», який зараз знаходиться в процесі впровадження.

 У даний план входять наступні активності: 

   1. Зниження викидів Co2 на 10% до 2021 року (в порівнянні з 2006) 

   2. Зниження базового елементу Co2 у викидах на 26% до 2021 року (в порівнянні з 2006) 

   3. Визначення і скорочення ризиків, пов'язаних з водним ресурсом на кожному виробничому майданчику.

 Оскільки компанія Toyota Industries Corporation вважає ситуацію з довкіллям питанням першочергової ваги, то в майбутньому так і планує продовжувати вносити свій вклад до вирішення проблем глобального потепління і піклуватися про охорону і раціональне використання водних ресурсів. Більш того, завдяки глобальній екологічній діяльності компанія сприятиме реалізації стійкого суспільства.

*CDP : міжнародна некомерційна організація, яка мотивує світові компанії і органи державного управління і влади скоротити викиди газів в атмосферу, що викликають тепличний ефект, зберігати водні ресурси планети і захищати ліси.

Також читайте

Світлого Великодня!
18 квітня 2020

Світлого Великодня!

Бажаємо всім світлого Великодня!

Безпека - це просто
16 квітня 2020

Безпека - це просто

Безпека - це просто, якщо безпека - це ваш усвідомлений вибір.

У 2019 Komatsu теж серед лідерів у боротьбі з глобальним потеплінням
24 січня 2020

У 2019 Komatsu теж серед лідерів у боротьбі з глобальним потеплінням

Komatsu Ltd. (Президент і головний виконавчий директор: Хіроюки Огава) знову була внесена до списку лідерів (Список «А»), які вносять вклад до боротьби з глобальним потеплінням.