Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
23 квітня 2018

Toyota стає доступніше

Компанія «Сумітек Україна» йде на зустріч побажанням своїх клієнтів і оголошує про відкриття новТепер у клієнтів компанії є можливість не лише купити якісну техніку, але і стати на якийсь час власником необхідного в роботі устаткування. В кінці 2017 року після злиття з компанією “Бі Ті Україна” компанія Сумітек Україна доповнила свій корпоративний портфель складською технікою BT, яку тепер, залежно від бізнес цілей клієнтів, можна купити або взяти в довгострокову оренду. Специфіка роботи у всіх компаній різна: хтось займається короткостроковими проектами, хтось має обмеження бюджету або часу, - у всіх цих випадках вихід є, - проконсультуйтеся з нашим фахівцем і ми допоможемо зробити Ваш бізнес прибутковим.

Toyota стає доступніше

Авто- і електронавантажувачі BT і Toyota надійні і довговічні, а також високоефективні в роботі. Також важливою при виборі техніки є сервісна підтримка і консультування, забезпечення оригінальними запасними частинами. Все це доступно для Вас в наших сервісних центрах.

Toyota стає доступніше

Весь орендний парк техніки пройшов регулярне технічне обслуговування і чекає на Вас! З асортиментом б\у техніки можна ознайомитися, відвідавши наш майданчик за адресою: вул.Броварска 4, с.Проліски, Бориспільський район, Київська область.

Більше про техніку BT та Toyota тут.

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.