Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
23 квітня 2018

Toyota стає доступніше

Компанія «Сумітек Україна» йде на зустріч побажанням своїх клієнтів і оголошує про відкриття новТепер у клієнтів компанії є можливість не лише купити якісну техніку, але і стати на якийсь час власником необхідного в роботі устаткування. В кінці 2017 року після злиття з компанією “Бі Ті Україна” компанія Сумітек Україна доповнила свій корпоративний портфель складською технікою BT, яку тепер, залежно від бізнес цілей клієнтів, можна купити або взяти в довгострокову оренду. Специфіка роботи у всіх компаній різна: хтось займається короткостроковими проектами, хтось має обмеження бюджету або часу, - у всіх цих випадках вихід є, - проконсультуйтеся з нашим фахівцем і ми допоможемо зробити Ваш бізнес прибутковим.

Toyota стає доступніше

Авто- і електронавантажувачі BT і Toyota надійні і довговічні, а також високоефективні в роботі. Також важливою при виборі техніки є сервісна підтримка і консультування, забезпечення оригінальними запасними частинами. Все це доступно для Вас в наших сервісних центрах.

Toyota стає доступніше

Весь орендний парк техніки пройшов регулярне технічне обслуговування і чекає на Вас! З асортиментом б\у техніки можна ознайомитися, відвідавши наш майданчик за адресою: вул.Броварска 4, с.Проліски, Бориспільський район, Київська область.

Більше про техніку BT та Toyota тут.

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.