Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.

Так що ж робити, якщо ви дотримуєтеся всіх правил коректного утримання техніки, але вона все-рівно перегрівається? Ось декілька нюансів, на які варто звернути увагу:

Обслуговування

То, на що варто звернути увагу в першу чергу і те, що найлегше виправити: чи проводяться всі операції по обслуговуванню вірно? Низький рівень антифризу або знос трубопроводу можуть бути причиною перегріву. Якщо ваш технічний фахівець не вчасно міняє запчастини, то, наприклад, забитий фільтр може послужити причиною того, що ваш навантажувач задихатиметься від брудного повітря. Зношені вентилятори і пошкоджені радіатори теж сприяють високій робочій температурі.

Довкілля

В яких умовах працює техніка? Надмірний пил, бруд, важкі умови вимагають додаткових функцій вашого обладнання та можуть привести до частіших ремонтів. Температура навколишнього повітря також може бути причиною перегріву. Наприклад, якщо експлуатація проводиться на вулиці в літній період. Так само, як і вашим працівникам, так і вашому устаткуванню потрібні перерви і достатня кількість рідини. Якщо ваш навантажувач перегрівається, працюючи усередині приміщення, то необхідно провести аналіз приміщення, щоб знайти причини. Чи запорошена підлога? Чи валяються на підлозі залишки паперу, пакувального матеріалу або інших відходів, забиваючи фільтри обладнання? Як тільки ви провели подібний аналіз, ви можете оптимізувати ваше приміщення так, щоб уникнути проблем з технікою.

Експлуатація

Якщо ви з'ясували, що причини перегріву не в довкіллі і не в сервісному обслуговуванні, тоді вам необхідно перевірити як ви експлуатуєте техніку. Якщо ви перенавантажуєте її вагами, які не відповідають максимальній вантажній можливості, то це ясно може привести до перегріву і пошкоджень системи. Водіння на максимальній швидкості так само сприяє високим температурам.

Як тільки ви з'ясуєте в чому причина перегріву, спробуйте зрозуміти чому вона виникає. Можливо ви чекали більшого від тієї моделі навантажувача, яку придбали? Або варто запланувати на найближчий час ремонт або удосконалення покриття робочої ділянки? Не виправляйте лише наслідки, а виключайте першопричину, щоб не було повторів.

Також читайте

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!
26 квітня 2019

ДП "Сумітек Укаїна" вітає зі святом Великодня!

Бажаємо світла та тепла в цей святковий день! Нехай в ваших сім'ях панує мир та достаток! Смачної паски! Посмішок та добра вам!

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019
23 квітня 2019

Компанія Komatsu представила обладнання нового покоління на виставці Bauma 2019

У квітні відбулася найбільша у сфері будівельної індустрії виставка Bauma 2019, на якій був презентований електричний міні- екскаватор Komatsu. Екологічно нешкідливий і зручний для людей екскаватор відкрив виставку цього року.