Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
15 лютого 2017

В майбутнє з лідерами

Завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи і лідерами галузі. Тому співпраця з компанією «КВС-УКРАЇНА» – це ще одна чудова можливість дізнатися більше про інноваційні підходи в аграрній промисловості.

Більше 20-ти років компанія «КВС-УКРАЇНА» поставляє високоякісне насіння на ринок України. Оригінальне насіння цукрового буряка вирощується в таких країнах як Франція і Італія, а обробляється на заводі KWS у Німеччині. Окрім цього, велика частина насіння гібридів кукурудзи, соняшнику і жита розмножуються і доробляються в Україні. Лабораторії, висококваліфіковані фахівці, наукові дослідження, високий рівень автоматизації і промислове «ноу-хау» - далеко не все чим може похвалитися компанія KWS.

Буквально недавно (у листопаді 2016-го року) компанія відкрила новий насіннєвий завод в м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька область). З чого і почалася співпраця «Сумітек Україна» і «КВС-УКРАЇНА».

Завод будувався, ґрунтуючись на філософії бізнесу компанії KWS: «У регіоні для регіону», і відповідає європейським стандартам. Метод модульного будівництва дозволить в майбутньому розширити виробничу потужність заводу. А на сьогодні потужність в 6 тисяч тон насіння в рік дозволить забезпечити українських аграріїв якісним продуктом.

До відкриття компанія «Сумітек Україна» поставила два автонавантажувачі Toyota на завод. У планах на найближче майбутнє ще два подібних.

«Враховуючи стрімкий розвиток нашого партнера в Україні, ми сподіваємося також і на збільшення парку техніки Toyota, гарантуючи, у свою чергу, кваліфіковану підтримку і якісне обслуговування.» - відзначає Дмитро Жежера, начальник відділу продажу складського устаткування «Сумітек Україна».

Також читайте

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів
08 жовтня 2019

Компанія «Сумітек Україна» запустила новий цех по виробництву шлангів

Компанія «Сумітек Україна» не зраджує своїм традиціям і продовжує влаштовувати дні відкритих дверей на честь запуску нового цеху. На цей раз свої двері відкрив цех по виробництву шлангів. Відзначимо, новий цех спеціалізуватиметься не лише на виробництві шлангів, але і на ремонті редукторів.

Вітаємо з Днем Металурга!
19 липня 2019

Вітаємо з Днем Металурга!

ДП "Сумітек Укураїна" вітає з Днем Металурга!

Три можливих причини перегріву навантажувача
31 травня 2019

Три можливих причини перегріву навантажувача

Утримання парку вантажної техніки - завдання досить об'ємне. Одним з найважливіших моментів, який необхідно контролювати, це чи працює ваше устаткування на максимальному рівні своєї продуктивності. Некоректна робота або перегрів системи можуть привести до серйозного зростання ваших операційних витрат і незапланованих ремонтів.