Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Медіа-центр

send to email

Захисний код
15 лютого 2017

В майбутнє з лідерами

Завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи і лідерами галузі. Тому співпраця з компанією «КВС-УКРАЇНА» – це ще одна чудова можливість дізнатися більше про інноваційні підходи в аграрній промисловості.

Більше 20-ти років компанія «КВС-УКРАЇНА» поставляє високоякісне насіння на ринок України. Оригінальне насіння цукрового буряка вирощується в таких країнах як Франція і Італія, а обробляється на заводі KWS у Німеччині. Окрім цього, велика частина насіння гібридів кукурудзи, соняшнику і жита розмножуються і доробляються в Україні. Лабораторії, висококваліфіковані фахівці, наукові дослідження, високий рівень автоматизації і промислове «ноу-хау» - далеко не все чим може похвалитися компанія KWS.

Буквально недавно (у листопаді 2016-го року) компанія відкрила новий насіннєвий завод в м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька область). З чого і почалася співпраця «Сумітек Україна» і «КВС-УКРАЇНА».

Завод будувався, ґрунтуючись на філософії бізнесу компанії KWS: «У регіоні для регіону», і відповідає європейським стандартам. Метод модульного будівництва дозволить в майбутньому розширити виробничу потужність заводу. А на сьогодні потужність в 6 тисяч тон насіння в рік дозволить забезпечити українських аграріїв якісним продуктом.

До відкриття компанія «Сумітек Україна» поставила два автонавантажувачі Toyota на завод. У планах на найближче майбутнє ще два подібних.

«Враховуючи стрімкий розвиток нашого партнера в Україні, ми сподіваємося також і на збільшення парку техніки Toyota, гарантуючи, у свою чергу, кваліфіковану підтримку і якісне обслуговування.» - відзначає Дмитро Жежера, начальник відділу продажу складського устаткування «Сумітек Україна».

Також читайте

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач
29 березня 2019

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач

Шість методів, як зрозуміти чи підходить вам тягач Електронна комерція стрімко розвивається, тому онлайн-замовлення стають звичною частиною купівельної поведінки, що пов'язане із необхідністю збільшувати число доставок і загальних логістичних перевезень. Компанії постійно зустрічаються з проблемами якості, ефективності та безпеки переміщення, а також швидкої збірки товарів.

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!
06 березня 2019

Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Прекрасні жінки! Вітаємо вас зі святом весни, краси та любові!

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP
28 лютого 2019

Toyota Industries у списку «А» рейтингу *CDP

Компанія Toyota Industries Corporation (TICO) також була внесена до списка лідерів рейтингу CDP (Список «А») з максимальним балом. У свою чергу компанія Toyota Material Handling Europe (TMHE), що входить до складу TICO, зробила істотний вклад в це досягнення.