Зв'яжіться з нами Фінансування Сервіс Запчастини KOMATSU TOYOTA Контакти
X

Заявка на зворотний дзвінок

Захисний код

Сервіс і запчастини

Сервіс та запчастини

Поставка техніки для нас - це лише початок відносин з клієнтом.

Сервісна служба компанії Сумітек складається з висококваліфікованих інженерів, які пройшли навчання на заводах-виробниках, авторизовані на виконання гарантійного та постгарантійного сервісу й мають відповідні сертифікати.

Ми постійно розширюємо спектр пропонованих послуг: інвестуємо в сервісні агрегати й диверсифікуємо діяльність, таким чином дозволяючи своїм клієнтам істотно знизити витрати на обслуговування техніки й отримати більше за ті самі гроші. 

Всі офіси компанії оснащені необхідним інструментом і сучасним діагностичним обладнанням для проведення сервісного обслуговування. Спеціалізовані рішення вимагають спеціальних інструментів і технологій, і у нас є для цього все необхідне обладнання. У нас є ряд сервісних майданчиків, включаючи спеціалізовані по ремонту двигунів і агрегатів, з відновлення ковшів і інших деталей, з ремонту гідроциліндрів. Розвинена торгово-сервісна мережа дозволяє нам бути ближче до клієнтів і максимально мінімізувати час реагування і відповідно скоротити простої техніки у клієнта. Ми розуміємо, що нашим замовникам потрібні не деталі, і не ремонти, а справні машини, що виконують необхідні завдання в терміни згідно планів клієнта.

На складах ДП «Сумітек Україна» в Києві, Горішніх Плавнях, Кривому Розі зберігаються понад 4400 найменувань запасних частин і видаткових матеріалів.

Сервіс